مدام از خود می‌پرسید کادو برای تولد خواهرم چی بخرم؟ پس این مطلب برای خودِ خودِ شماست. خواهر داشتن یعنی داشتن یک تکیه گاه محکم همیشگی! ممکن است خیلی به خواهرمان نزدیک باشیم و بهتر از هر شخص دیگری از علایقش خبر داشته‌باشیم؛ ممکن هم است که آنقدرها صمیمی نباشیم، به هر حال در هر دو صورت گاهی نمی‌دانیم برای تولدش، عید نوروز، روز دختر و هر مراسم دیگری چه هدیه‌ای برای او بخریم! روی هر هدیه‌ای دست بگذاریم ممکن است آن را داشته‌باشد، یا که با سلیقه‌اش جور نیاید. من در این مطلب هدایایی معرفی می‌کنم که مطمئنم پیش از این نداشته و برایش خیلی خاص خواهد بود. پس با ما همراه باشید.

این مطلب دارای دو بخش اصلی است که حسابی کمکت می‌کند:

 • در بخش اول پاسخ سوال کادو برای تولد خواهرم چی بخرم؟ را با ۵ پیشنهاد هیجان انگیز و خاص می‌دهیم.
 • بخش دوم اما اختصاص دارد به کسانی که دوست دارند به خواهرشان هدیه دست ساز بدهند. اگر شرایط مالی خوبی ندارید و یا دوست دارید علاوه بر هدیه‌ای که می‌خرید به رسم یادگاری هدیه‌ای درست کنید با ده ایده معرفی شده در بخش دوم همراه شوید.

کادو برای تولد خواهرم چی بخرم؟

۱- گردنبند لیانا ؛ کادو تولد خاص برای خواهر

کادو تولد برای خواهرم

خانم‌‌ها عاشق زیورآلات‌اند و این را همه‌ی ما می‌دانیم. احتمالا خواهرتان خودش چند مدل گردنبند مصنوعی، نقره و یا طلا دارد. برای همین با خرید گردنبند آنقدرها توجهش را جلب نمی‌کنید.

بله شاید با هزینه‌های گزاف بشود باز هم خوشحالش کنید؛ اما چرا هزینه‌ی گزاف وقتی می‌شود با یک ایده‌ی جذاب و نو غافلگیرش کرد؟

گردنبند لیانا جزو آن هدیه‌های خاصیست که به سن و سال ربطی ندارد. لیانا جزو هدیه‌های خاص مطلب ۲۵ هدیه خاص برای خانم ها هم بود.

غالبا حتی وقتی شال می‌خریم به این توجه می‌کنیم خواهرمان چند سال دارد و این سن در نوع انتخاب ما تاثیرگذار است.

اما این گردنبند با طرح اختصاصی به سلیقه‌ی خواهرتان در هر سن و سالی خوش می‌آید.

 گردنبند لیانا چیست؟

گردنبند لیانا گردنبند خطای دید است که حاصل سال‌ها تجربه، آزمون و خطا و هنر تیم طراحی ویداوین است. این گردنبند در نگاه اول فقط یک طرح است اما روبروی آفتاب قضیه فرق می‌کند.

اینطور هم نبوده که مثل ککوله (که به کاشف بنزن معروف است و اگر داستان عجیب و غریبش را نمی‌دانید، پیشنهاد می‌کنم مطالعه کنید) یک روز از خواب بیدار شویم و دستور ساخت گردنبند در دستمان باشد! 🙂 نه….

سال‌ها کار هنری و تجربه و فکر طراح گردنبند، یعنی آقای خطای دید را به نقطه‌ای رساند که بتواند با لایه‌های رنگ طرح چهره افراد را روی گردنبند بنشاند و همانطوری که خودتان هم حدس زدید کار ساده‌ای نیست هرچند که تمام مراحل کار با عشق انجام می‌شود.

گردنبند لیانا چه شکلی است؟

گردنبند لیانا با طرح اختصاصی و سفارشی شما، که می‌تواند عکس خواهرتان باشد، عکس عزیزان او، عکس تیم مورد علاقه‌اش و یا با هر نماد دیگری که بخواهید ساخته‌ می‌شود.

مزایای گردنبند لیانا چیست؟ چرا برای خواهرم این هدیه را بخرم؟

 • ۱) اختصاصی بودن گردنبند آن را ماندگارتر می‌کند. یعنی هر بار که خواهرتان گردنبند را به گردن بی‌اندازد یاد شما می‌افتد. ضمنا چون عکس اختصاصی انتخاب شده دیگر نمی‌تواند به شخص دیگری هدیه‌اش بدهد.
 • ۲) گردنبند لیانا برای خواهرانی که عاشق نوراند و به معجزه‌اش ایمان دارند، هدیه‌ای خارق‌العاده است. چون که با هر بار تابش نور عکس درون گردنبند با شفافیت هرچه بیشتر نمایان می‌شود. اگر مدام از همه می‌پرسید کادو برای تولد خواهرم چی بخرم؟ تردید نکنید هدیه‌ای خاص بخرید!

خیال هم نکنید لیانا فقط به درد خواهرها می‌خورد نام لیانا حتی در مطلب ۲۸ هدیه برای همسر هم می‌درخشد چون بعضی خانم‌ها دوست دارند گردنبندی با عکس همسرشان داشته‌باشند.

 • ۳) فقط  به یک هفته برای تولید این گردنبند متفاوت نیاز داریم که نسبت به کاری که روی آن انجام می‌شود زمان کمیست. پس با خیال راحت و بدون انتظار طولانی هدیه‌تان را دریافت کنید. ضمنا برای راحتی خیال شما ۷ روز هم ضمانت کالا داریم.

همانطور که می‌دانید داشتن ضمانت در خرید اینترنتی از اهمیت ویژه‌ای برخورد داراست. اگر دوست دارید نکات دیگر را هم بدانید حتما به مطلب نکات خرید اینترنتی سر بزنید.

نمونه‌ی ساخته شده از این هدیه‌ی دوست داشتنی را در ویدیوی زیر تماشا کنید:

۲- تابلو سه بعدی؛ هدیه تولد جذاب برای خواهر

کادو برای خواهرم چی بخرم

باز هم یک هدیه خاص و متفاوت که خواهرتان را حسابی سوپرایز می‌کند. افتخار ما این بوده که در این چند سالی که مشغول به کاریم خانم‌های زیادی تابلوی سه بعدی را به ما سفارش داده‌اند.

البته در مطلب ۱۵ هدیه خاص برای آقایان گفتیم که درست است که برای مردان هدیه‌های زیادی وجود ندارد اما تابلوی سه بعدی حتی برای آن‌ها هم گزینه جذابیست.

خیلی از افراد از این تابلو در اتاق خوابشان استفاده می‌کنند خیلی‌ها نه مستقیم در پذیرایی نصبش می‌کنند. خلاصه این تابلو مثل تابلوهای دیگر محدود به یک مکان خاص نیست.

تابلوی سه بعدی چیست؟

تابلوی سه بعدی در واقع یک تابلوست اما از سه بعد ساخته‌شده‌است. اگر نمونه کار نقاشی سه بعدی را دیده‌باشید کمی در درک تابلوی سه بعدی هم به شما کمک می‌کند. برای ساخت تابلوی سه بعدی به سه عکس نیاز است. چرا سه تا؟

چون قرار است تابلو از زوایای مختلف عکس مختلفی را هم نشان بدهد. شما برای سفارش تابلو می‌توانید سه نمونه از بهترین عکس‌های خواهرتان را انتخاب کنید.

چرا تابلوی سه بعدی هدیه مناسبی به خواهر محسوب می‌شود؟

 معمولا همه‌ی افراد بر این باورند که خوب است به دیوارهایشان چیزهای زیبا بی‌آویزند چون دیوار ساده آنقدرها روح ندارد و فضا کسل کننده و تکراری می‌شود.

از آن طرف همه‌ی خانم‌ها از عکس گرفتن خوششان می‌آید. ایده‌ی تابلوی سه بعدی از ترکیب ۲ نیاز بعلاوه هنر آمد.

هم تابلویی داشته‌باشید که همزمان که دیوار خواهرتان را از سادگی صرف در می‌آورد، هنرمندانه است و از هر طرف به یک شکل است و  هم خواهرتان را با عکس‌هایش خوشحال کنید.

یک پیشنهاد جذاب برای تابلوی سه بعدی:

شما می‌توانید تابلوی سه بعدی را با یکی از عکس‌هایی که با خواهرتان گرفته‌اید برای یک سمت تابلو، یک عکس از اعضای خانواده‌تان در سمت دیگر و یکی هم عکس تکی از خواهرتان سفارش دهید.

برای درک بهتر ساختار تابلوی سه بعدی حتما ویدیوی زیر را تماشا کنید:

دوست دارید عشقتان را به شریک عاطفی خود ابراز کنید؟ پس دو مطلب زیر برای شماست:

۳- طاقچه مجازی؛ خرید اینترنتی هدیه تولد خواهر

کادو تولد برای خواهرم چی بخرم؟ طاقچه مجازی

هر چند هدیه‌های قبلی معرفی شده فوق‌العاده جذاب‌ترند اما بسته به نیاز خواهرتان ممکن است این هدیه هم بسیار باب طبعش باشد. چطور؟

اگر خواهرتان در خانه‌ی آپارتمانی زندگی می‌کند و هرکاری می‌کند نمی‌تواند آنقدری به خانه تنوع بدهد به نظر من یکی از راه‌هایش استفاده از طاقچه‌ی مجازیست.

البته طاقچه مجازی را به برادرها هم می‌شود هدیه داد. در مطلب خرید اینترنتی کادو تولد پسرانه کادوهای جذاب دیگری مثل پاوربانک، کنسول بازی و … را هم معرفی کرده‌ایم.

طاقچه مجازی چیست؟

طاقچه‌ی مجازی به ظاهر یک برچسب است اما یک برچسب ساده نیست. برچسبیست که بعد دارد و همین باعث می‌شود یک سطح معمولی دارای حجم و بعد بنظر برسد.

مثلا خیلی اوقات مشتری‌های ما با دیدن طاقچه‌ی مجازی روی دیوار خیال می‌کنند واقعا گل داریم!

چرا طاقچه مجازی هدیه خوبی برای خواهرمان محسوب می‌شود؟

 • قیمتش فوق العاده مناسب است. به جرات می‌توانم بگویم با وضعیت امروزی کشورمان کمتر پیش می‌آید چنین چیز خاصی را با این قیمت تهیه کنید.
 • هدیه‌ای دکوریست و به هر مکانی زیبایی و عشق می‌بخشد. آنچه خانه‌های امروزی کم دارد روح است که طاقچه مجازی این مشکل را نشانه گرفته!
 • اگر سوال کادو برای تولد خواهرم چی بخرم؟ ذهن شما را هم درگیر کرده‌است می‌توانید از صفر تا صد خرید اینترنتی را با ویداوین تجربه کنید. هر سوالی هم که داشته‌باشید در دایرکت اینستاگرام از ما بپرسید  و یا با شماره‌مان تماس بگیرید.

دوست دارید با طاقچه‌ی مجازی بیشتر آشنا شوید؟ ویدیوی زیر را تماشا کنید:

۴- لیوان آینه‌ای؛ هدیه تولد برای خواهر

کادو برای تولد خواهرم چی بخرم

چند سالیست که خرید ماگ و لیوان در ایام تولد و یا ولنتاین بیشتر شده‌است. واقعا هم انتخاب هوشمندانه ایست بجز ماگ چه هدیه‌ای انقدر کاربرد دارد!؟ اگر مدام از خود می‌پرسید کادو برای تولد خواهرم چی بخرم؟ لیوان آینه‌ای را فراموش نکنید.

چرا ماگ و لیوان هدیه مناسبی به خواهر است؟

 • بنا بر فرهنگ ایرانی چای نوشیدنی رایج کشورماست و زیاد نوشیده می‌شود. همینطور مردم به خوردن قهوه و یا شکلات داغ هم روی آورده‌اند. بنابراین در روز بطور مکرر به لیوان احتیاج دارند. لیوان آینه‌ای هم چون از جنس سرامیک است، گرما را در مدت زمان طولانی‌تری نگه می‌دارد.
 • پزشکان توصیه می‌کنند هر شخص بزرگسال روزانه باید ۸ لیوان آب بنوشد. فکر کنید خواهرتان روزی ۸ بار یاد شما بی‌افتد و با خودش بگوید چقدر دوستتان دارد!
 • بهتر است هر فرد لیوان شخصی خودش را داشته‌باشد. زیرا بسیاری از بیماری‌ها با بذاق منتقل می‌شوند.
 • هدیه‌ای اختصاصیست زیرا می‌توانید طرحی را که دوست دارید بر روی آن بزنید. جمله‌ای که خواهرتان دوست دارد، عکس او و یا لوگوی شرکتش.

آیا لیوان آینه‌ای استفاده دیگری جز تولد خواهرم هم دارد؟

معلوم است که بله!

۱- علاوه بر تولد خواهر لیوان آینه‌ای می‌تواند در مراسمی که باید به همه‌ی اعضای خانواده هدیه بدهید استفاده شود. منظورم چیست؟

برای مثال در بعضی از خانواده‌ها همه به همدیگر در نوروز عیدی می‌دهند. برای تفاوت قائل نشدن بین اعضای خانواده و جذابیت بیشتر هدیه‌تان می‌توانید برای هر عضو خانواده لیوان آینه‌ای متناسب با سلیقه‌اش تهیه کنید.

۲- می‌تواند هدیه مناسبتی شرکتتان باشد. خیلی از شرکت‌ها هر سال انبوه زیادی تقویم را هدیه می‌دهند شما می‌توانید با هدیه دادن لیوان آینه‌ای نام شرکتتان را ماندگارتر کنید.

 روی لیوان آینه‌ای که به خواهرم هدیه می‌دهم چه عکسی چاپ کنم؟

 • ۱- اسم: بعضی‌ها از داشتن لیوانی با اسم خودشان لذت می‌برند پس می‌توانید اسم او را بصورت گرافیکی نوشته و روی لیوان چاپ کنید.
 • ۲- عکس: عکس خودش و یا عکس کسانی که دوست دارد. داشتن لیوان با عکس خودمان برای خیلی از خواهرها جذاب است، شاید کسی مادرش را خیلی دوست دارد شخص دیگری برادرش و …. می‌توانید از عکس اشخاصی که برای او عزیزاند هم استفاده کنید.
 • ۳- جمله‌های انگیزه بخش: اگر خواهرتان مدتیست در رکود به سر می‌برد، غمگین است و یا دچار افسردگی شده داشتن لیوانی با جمله‌های انگیزشی به سرپا شدن مجددش کمک می‌کند.
 • ۴- جمله‌ای که خیلی دوست دارد: همه‌ی ما جایی جمله‌ای را شنیدیم که زندگیمان را برای همیشه تغییر داد برای من این جمله که “راه که بی‌افتیم ترسمان می‌ریزد” فوق‌العاده دوست داشتنیست. جمله‌ی مورد علاقه‌ی خواهر شما چیست؟

برای اینکه برای طرح لیوان ایده بگیرید، در ویدیوی زیر چند مدل لیوان آینه‌ای را تماشا کنید:

۵- ساعت سه بعدی هدیه دکوری برای خواهر

خرید اینترنتی هدیه برای خواهر

خواهرتان خانمی با برنامه و هدفمنداست؟ ما در طول یک روز وقت خیلی زیادی نداریم. خانم‌هایی که برای اینده هدف دارند می‌دانند که استفاده‌ی مفید از وقت چقدر مهم است. اما بدون داشتن ساعت چطور بفهمیم الان در چه زمان روز هستیم و باقی روز را باید چگونه بگذرانیم؟

خرید ساعت به عنوان هدیه علاوه بر اینکه هدیه‌‌ای دکوری و شیک است به خواهر عزیزتان کمک می‌کند تا راحت‌تر برنامه ریزی کند و زودتر به اهدافش برسد.

در مطلب کادو تولد برای دوست چی بخرم هم به اهمیت دادن ساعت به عنوان هدیه اشاره کردیم.

ساعت سه بعدی چیست؟

ساعت سه بعدی سبک است و دارای ابعاد مختلف نیست، اما طراحی منحصر به فرد آن باعث شده که وقتی روی دیوار نصب می‌شود و یا روی میز گذاشته می‌شود، دارای بعد به نظر برسد و مثل یک سطح تخت نباشد همین هم به خانه زیبایی می‌بخشد و خانه را از حالت تکراری همیشگی در می‌آورد.

چرا ساعت سه بعدی هدیه مناسبی به خواهرمان است؟

 • ۱- ساعت سه بعدی جای زیادی اشغال نمی‌کند. این روزها خانه‌های آپارتمانی دچار کمبود مکان هستند و ما این را درک می‌کنیم. برای همین ابعاد این ساعت خیلی بزرگ نیست و در عین حال آنقدر کوچک نیست که نشود عقربه‌ها را دید.
 • ۲- با اینکه دکوری هستند کاملا خوانا و قابل استفاده‌اند. هیچوقت یادم نمی‌رود که دوستی برایمان ساعتی دکوری هدیه آورد که عقربه‌های مشخصی نداشت. مکافاتی بود خواندن ساعت!

اما در ساعت ویداوین هم زیبایی را حفظ کرده‌ایم و هم اکثر مدل‌ها عدد دارند و خواهرتان مثل من دچار سردرگمی نمی‌شود!

 • ۳- قیمت مناسبی دارند. هدیه‌های دکوری معمولا خیلی گران هستند و اکثر افراد بعد از ورود به مغازه‌های دکوری فروشی با کلافگی و به سرعت خارج می‌شوند اما این ساعت در عین حال که یک اثر هنریست و به اتاق خواهرتان زیبایی می‌بخشد، قیمت مناسبی هم دارد.
 • ۴- به چشم خانم‌های خوش سلیقه زیباست. خواهرتان چه ساده پسند باشد و چه نه احتمالا از داشتن چنین ساعتی لذت می‌برد. این ساعت نه خیلی ساده است نه خیلی شلوغ و پلوغ.

در ویدیوی زیر با ۶  مدل ساعت سه بعدی دکوری آشنا می‌شوید. من که عاشق مدل دومم، شما چطور؟

یکی از بهترین راه‌های تبلیغاتی خرید محصول تبلیغاتی است. شرکت‌هایی که برای مشتری‌ها محصول تبلیغاتی می‌فرستند تا بیش از ۷۰ درصد بیشتر از دیگر شرکت‌ها در ذهن مخاطب ماندگار می‌شوند.

اگر دوست دارید یک هدیه تبلیغاتی جذاب برای برند خواهرتان تهیه کنید مطلب زیر برای شماست:

شده خرید کادو یک وقت‌هایی شما را گیج کند و انتخاب‌های کمی داشته‌باشید؟ مطالب زیر دقیقا برای شما نوشته‌شده‌اند.

کادو برای تولد خواهرم چی درست کنم؟ ۱۰ ایده ساختنی جذاب برای تولد خواهر

کادو تولد برای خواهر

۱- باکس گل، هدیه به خواهر بزرگ

با وجود اینکه برای تولد خواهر خود می‌توانید به طور مستقیم باکس گل بخرید اما معمولا باید هزینه‌ی زیادی برای این کار بپردازید.

روش بهتر اینست که با خرید گل از بازار خودتان با کمک آموزش‌هایی که در اینترنت وجود دارند، باکس گل بسازید. این کادو برای تولد خواهر دست ساز او را خوشحال خواهد کرد.

در مطلب ۲۵ هدیه خاص برای خانم ها این که چطور باکس گل درست کنید را به صورت ویدیو آموزشی قرار داده‌ایم.

کادو برای تولد خواهر دست ساز

۲- شیرینی

اموزش‌های زیادی در اینترنت هست که می‌توانید برای پختن یک شیرینی خوشمزه خانگی از آن‌ها استفاده کنید و بعد هم با مقوا برای خواهرتان یک باکس شیرینی درست کنید. این هدیه را برای خواهرهای شکمو پیشنهاد می‌کنم.

هدیه برای خواهر کوچک- کره زمین

۳- کره زمین، هدیه به خواهر کوچکتر

یک کره زمین بخرید و روی آن را رنگ کنید (می‌توانید از اسپری و یا رنگ اکریلیک برای این کار استفاده کنید) و بعد هم با دورگیر ویترای رویش بنویسید: تو جهان منی.

در ساخت هدیه برای خواهر این ایده بامزه را فراموش نکنید.

هدیه برای ابجی

۴- گلدوزی روی شال و روسری

شما می‌توانید هدیه‌ای کوچک بخرید اما آن را با هنرتان به هدیه‌ای جذاب‌تر تغییر دهید. این روزها گلدوزی دوباره مد شده‌است. قیمت مانتوها و شال‌های گلدوزی شده گران‌تر از شال معمولی ساده است. شما می‌توانید روی شال ساده‌ای که خریده‌اید گلدوزی کرده آن را به خواهر خود هدیه دهید.

هندزفری رنگارنگ

۵- بافت دور هندزفری، هدیه به خواهر هنر دوست

اگر در یک خانه با خواهرتان زندگی می‌کنید وقتی که شب خوابید هندزفری‌اش را برداشته با آموزش‌هایی که در گوگل وجود دارند با نخ دورش را رنگی و خوشگل کنید. البته از قبل سلیقه خواهرتان را بشناسید مبادا که عصبانی‌اش کنید.

هدیه اینترنتی برای خواهرها

۶- کیف پول چرم

خرید چرم مصنوعی آنقدرها گران نیست و ساخت کیف پول هم آنقدرها سخت نیست. یادم است که توانستم با دوستم در یک بعد از ظهر کیف پول چرم برای دوست دیگرمان درست کنیم. تازه آن موقع سنمان هم خیلی کم بود. پس شما هم می‌توانید.

کادو برای تولد خواهرم چی درست کنم؟

۷- بوک مارک، کادو به خواهر کتاب خوان

اگر خواهر کتاب خوانی دارید ساخت بوک مارک به کمک مقواهای رنگی فقط به کمی سلیقه نیاز دارد و فوق العاده کار راحتیست. اگر نمی‌دانید بوک مارک چیست؟ باید بگویم نشانه ایست که در اخرین صفحه‌ای از کتابتان را که خوانده‌اید قرار می‌دهید.

۸- ساخت اویز گلدان، هدیه برای خواهر بزرگتر

گلدان‌های آویز زیبایی به خصوصی دارند که معمولا خواهرها از داشتن آن لذت می‌برند به ساخت اویز گلدان فکر کنید تا اتاق و یا خانه‌ی خواهرتان صفا و صمیمیت بیشتری پیدا کند.

خوبی این مدل آویز گلدان این است که  می‌تواند به عنوان کادو برای تولد خواهر دست ساز ساخته شود.

هدیه ساختنی برای تولد خواهر

۹- دمپایی ساده حمام، هدیه به خواهر کوچکتر

دمپایی حمام یک کادو برای تولد خواهر دست ساز و باحال است. داشتن دمپایی حمام به بهداشت بیشتر و سلامتی کمک می‌کند اما اگر خرید آن برایتان مقدور نیست خب دست به کار شوید. درست کردن آن با یک الگوی ساده امکان پذیر است.

ایده برای هدیه به خواهر

۱۰- گوشواره، هدیه تولد دست ساز به خواهر

دخترها معمولا همه‌شان برای یک بار هم که شده دست به ساخت گوشواره زده‌اند! اگر می‌پرسید کادو برای تولد خواهرم چی درست کنم؟  نوبت شماست که برای این خواهر خوشبخت گوشواره‌ای با سلیقه خودتان درست کنید.

آپارات پر است از ویدیوهای آموزشی خیلی خوب ساخت گوشواره در اشکال مختلف، نمونه‌اش را با هم ببینیم:

راهنمایی برای خرید هدیه

اگر از این مطلب راضی بودید پیشنهاد می‌کنم مطالب زیر را هم دنبال کنید:

شما چه هدیه‌ای برای خواهرتان می‌خرید؟

در این مطلب سعی شد تا هدیه‌های جذابی برای تقدیم کردن به خواهرتان را به شما معرفی کنیم و پاسخ سوال کادو برای تولد خواهرم چی بخرم؟ و کادو برای تولد خواهرم چی درست کنم؟ را داده باشیم.

حتما مطلب را به دیگران هم معرفی کنید تا خرید هدیه برای خواهر برای آن‌ها هم آسان شود.

انتخاب شما کدام هدیه است؟ در بخش دیدگاه نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید. اگر هم سوالی داشتید ما در خدمتیم. 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *