امروزه محصولات در کنار عملکرد اصلی خودشان، مزایای دیگری نیز برای مصرف کنندگان دارند و توجه به این نکته، تفاوت‌ها را برای مشتریان رقم خواهد زد. ویداوین تمام تلاش خود را می‌کند تا در تولید محصولات خود به این نکته توجه کند. تمام محصولات تولید شده توسط ویداوین علی‌رغم برطرف کردن نیاز اصلی مصرف کنندگان، جلوه و کارکرد دیگری را نیز به آنها هدیه می‌دهد. ساعت سه بعدی ویداوین فارغ از عملکرد اصلی خود، به دلیل نحوه طراحی خاص آن تبدیل به یک محصول دکوری با تکنیک خطای دید شده است. گویی مکعبی طرحدار به دیوار منزل نصب گردیده، در صورتی که صفحه‌ای کاملا مسطح می‌باشد. این ساعت به دلیل طراحی ویژه خود توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب خواهد کرد.

ساعت سه بعدی ویداوین محصولی است که گویی امکان تولید ندارد و صرف ایده‌ای است که طراح آن را طراحی کرده است اما ویداوین با تکیه بر تخصص و تجربه خود در زمینه تولید محصولات سه بعدی، ساعت سه بعدی ویداوین را نیز تولید و روانه بازار کرد.

جنس و ابعاد ساعت سه بعدی ویداوین

ساعت دیواری چوبی سه بعدی ویداوین یک صفحه تخت است اما به دلیل طراحی خاص آن سه بعدی و حجم‌دار دیده می‌شود. این ساعت موتوری آرام‌گرد با عقربه‌های بسیار با کیفیت و بدون خطا دارد که با یک باطری قلمی معمولی شروع به کار می‌کند.

جنس صفحه ساعت سه بعدی از MDF است که به صورت یک شش ضلعی منتظم با قطر 32 سانتی متر و اضلاع 18 سانتی متر تولید شده است و بعد از چاپ دقیق طرح، با یک لایه UV محافظت می‌شود. لایه UV از ساعت سه بعدی شما در مقابل رطوبت و نور محافظت کرده و باعث افزایش کیفیت طرح آن می‌شود.

 

نحوه سفارش‌گذاری ساعت های سه بعدی ویداوین

ساعت‌های سه بعدی ویداوین در شش طرح و با در نظر گرفتن سلایق و دکوراسیون‌های متفاوت منازل تولید و عرضه می‌گردد. برای تهیه و سفارش‌گذاری ساعت سه بعدی ویداوین کافیست روی دکمه زیر کلیک کرده و بعد از انتخاب طرح دلخواه مراحل خرید را  طی کنید.

سفارشی سازی ساعت های سه بعدی ویداوین

علاوه بر اینکه می‌توانید از بین طرح‌های موجود ساعت سه بعدی خود را انتخاب نمایید، ویداوین این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با تصویر دلخواه خود نیز این ساعت ها را سفارش دهید. کافیست دو عکس خود را به ما دهید و یکی از دو طرح چوبی و بتنی را انتخاب و مراحل ثبت سفارش را دنبال کنید.

جهت سفارش ساعت سه بعدی با طرح دلخواه (PhotoCube) بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

چه تصویری برای ساعت سه بعدی PhotoCube مناسب است؟

بهتره عکس مربعی برای ما بفرستید و یا عکسی بفرستید که وقتی ما اون رو مربعی می‌کنیم، قسمت‌هایی که براتون مهمه، حذف نشه.

عکس‌هایی که برای این ساعت می‌فرستید، عکس قدی نباشن. ترجیحا برای ساعت‌های سه بعدی ، عکس چهره لازم داریم. البته اگه عکس قدی هم بفرستید، عکس‌ها رو به صورت چهره و مربعی ویرایش می‌کنیم. پس لازمه که سوژه‌های موجود در عکس، بزرگ باشن و تصویر رو پر کرده باشن.

شما برای ما دو تا از بهترین عکساتون رو ارسال می‌کنین و یک ساعت خاص و به یاد موندنی براتون طراحی و تولید میشه.

بهتره که عکس‌ها با کادر بسته و پرتره (چهره از نزدیک) باشه.
هرچه عکس‌ها از نظر فضای پس‌زمینه و رنگ، متفاوت‌تر باشن ساعت زیباتر میشه.
عکس‌ها دارای روشنایی کافی و نور خوب باشه.
در عکس‌ها چهره در وسط باشه و اطرافش حاشیه کافی وجود داشته باشه.

ساعت‌های سه بعدی گزینه ای مناسب برای هدیه سازمانی

شرکت‌ها و سازمان‌ها به دلایل مختلف و در مناسبت‌های گوناگون هدایای متفاوتی را برای مشتریان و کارکنان خود در نظر می‌گیرند. البته در انتخاب هدیه گزینه‌های زیادی را پیش روی خود نمی‌بینند و خیلی از آن‌ها به خودکار و سررسید بسنده خواهند کرد.

ویداوین این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم کرده تا بتوانند لوگو شرکت و برند خود را بر روی ساعت‌های سه بعدی ویداوین درج کنند. این ساعت یک انتخاب ویژه و خاص برای شرکت‌های خوش سلیقه‌ای است که می‌خواهند این بار هدیه سازمانی متفاوتی را برای همراهان خود تهیه کنند.

در خصوص سفارش‌گذاری ساعت سه بعدی ویداوین بعنوان هدیه سازمانی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.