گردنبند خطای دید ویداوین – مدل لیانا

ما گردنبند لیانا رو توسط تکنیک خطای دید برای شما می‌سازیم. با هر عکس و طرحی که مدنظرتون باشه. البته چند تا طرح آماده هم داریم که تعداد زیادی ازشون تولید کردیم و به همین دلیل (یعنی تولید انبوه) قیمت کمتری نسبت به گردنبندی که شما بخواید براتون ساخته بشه، دارن. در ادامه با ما همراه باشید تا رمز و راز این محصول رو بهتون بگیم. لیانا یک گردنبند ساده نیست!

راستی چند تا از سئوالات متداول خریدارها رو در پایین این صفحه گذاشتیم.

روش تولید گردنبند لیانا

گردنبند لیانا ویداوین

هیچ چاپی در کار نیست!

اگه فکر می‌کنید که ما عکس شما رو روی گردنبند لیانا چاپ می‌کنیم، باید بگیم که نه، هیچ چاپی انجام نشده. اگه فقط یه چاپ ساده بود، Lyana محصول چندان جذاب و خاصی نمیشد. و البته از دنیای هنر و خلاقیت هم فاصله می‌گرفت.

نمونه لیاناهای تولید شده رو ببینید 

نحوه شکل‌گیری طرح

طرح داخل آویز گردنبند، توسط قرارگیری چندین لایه رنگ روی همدیگه تشکیل میشه. این لایه‌های رنگ که ضخامت‌های مختلفی دارن روی هم قرار میگیرن و با عبور نور، تصویر نمایان میشه. یه جاهایی لایه‌ها ضخیم‌تر هستن و یه جاهایی نازک‌تر و قاعدتا لایه‌های نازکتر نور بیشتری از خودشون عبور میدن و لایه‌های ضخیم‌تر، نور کمتر. و این باعث میشه که تصویر اصلی رو ببینید.

همین الان لیانا رو سفارش بدید 

فیلم یکی از گرنبندهای Lyana که با عکس دلخواه شما تولید کردیم

چند تا عکس دیگه از لیانا براتون میذاریم که کاملا ببینیدش اما قبلش لازم می‌دونیم که بگیم شما می‌تونید عکس مورد نظر خودتون رو برای ما بفرستید که گردنبند رو براتون سفارشی‌سازی کنیم و امکان تولید حتی یک عددش رو هم داریم. زمان تولیدش نهایتا یک هفته هستش و عکستون رو می‌تونید از طریق سایت و پنل کاربریتون در سایت ویداوین (بعد از ثبت سفارش اینترنتی) برامون بفرستید. همونجا براتون راهنمایی گذاشتیم.

سئوالات متداول

منظور از طرح آماده روی گردنبند چیه؟

ما چند طرح رو از قبل تولید کردیم. طرح‌های عمومی هستند. تعداد زیادی ازشون تولید کردیم و هزینه‌ی تولیدشون کم شده و البته هزینه‌ی طراحیشونم بین چندین گردنبند تقسیم شده و در نتیجه باعث کاهش قیمتشون شده. اگه نمی‌خواید که برامون عکس بفرستید که گردنبند رو با عکس موردنظر خودتون تولید کنیم، می‌تونید از بین طرح‌های آماده‌ی ما، طرح دلخواهتون را انتخاب کنید. مشاهده‌ی تمام طرح‌های گردنبند

چجوری می‌تونیم گردنبند لیانا را سفارش بدیم؟

پیشنهاد ما اینه که از طریق سایتمون سفارش بدید و همونجا آنلاین پرداخت کنید. هم راحت‌تره و هم وقت خیلی کمی ازتون می‌گیره و هم اینکه اطلاعاتتون داخل سایت ثبت میشه و از تخفیف‌های خوبی برخوردار می‌شید.

اما اگه بازم براتون سخته که از سایت خرید کنید و اون تخفیف‌های آینده رو هم لازم ندارید، داخل واتس‌اپ به 09198147040 پیام بدید تا همکارانمون سفارشتون رو براتون ثبت کنن و مبلغش رو به شماره کارتی که بهتون می‌گن، واریز کنید.

عکس مورد نظرمون را چجوری بفرستیم؟

اگه از سایت خرید کنید، بلافاصله بعد از ثبت سفارشتون براتون پیامک میاد و داخلش لینک صفحه‌ی ارسال عکس رو گذاشتیم. اگه از سایت خرید نکنید (که ما پیشنهاد نمی‌کنیم) عکستون رو از طریق واتس‌اپ برامون می‌فرستید.

تولید گردنبند شخصی سازی‌شده لیانا چقدر زمان میبره؟

طرح‌های آماده نهایتا یکی دو روزه براتون ارسال می‌شه. برای طرح اختصاصی که بخواید برای خودتون تولیدش کنیم، یک هفته زمان لازم داریم.

نمونه گردنبند های تولید شده

برخی از گردنبندهای Lyana اختصاصی که طراحی و تولید کردیم را داخل این صفحه براتون گذاشتیم. شما می‌تونید با ارائه عکس مورد نظرتون، این محصول رو برای خودتون شخصی سازی کنید. برای سفارش این گردنبند به دسته‌بندی گردنبند لیانا اختصاصی برید. تمام نمونه کارهایی که در این صفحه قرار گرفته، با کسب اجازه از خریدارانشون منتشر شده.

راز گردنبند لیانا داخل آویز گردنبند قرار گرفته. عکسی روی اون صفحه چاپ نشده اما وقتی جلوی نور قرار بگیره، تصویر داخل صفحه نمایان میشه. چندین لایه رنگ روی همدیگه قرار گرفتن و تصویر را شکل دادن. شما می‌تونید عکس دلخواهتون را برای ما بفرستید که گردنبند لیانا را براتون سفارشی‌سازی کنیم.

سفارش گردنبند لیانا اختصاصی آشنایی بیشتر با گردنبند لیانا 

سفارش گردنبند لیانا اختصاصی آشنایی بیشتر با گردنبند لیانا