۲۵ درصد تخفیف تا 30 شهریور ۱۴۰۲

محصولات سه‌بعدی و یا دارای خطای‌دید ویداوین که با عکس دلخواه شما سفارشی‌سازی می‌شوند را در این صفحه مشاهده می‌فرمایید. و تا پایان روز ۳۰ شهریور با وارد کردن کد تخفیف vidsummer1452 در سفارشتان، از ۲۵ درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوید. کفپوش آسانسور ویداوین شامل این تخفیف نمی‌شود.

در صورت داشتن هر گونه پرسش، با شماره‌های 02166264322 و 09198147040 تماس حاصل فرمایید. 🙂

گردنبند لیانا و نورا

گردنبند های ما دو مدل هستند. لیانا با آویز خاص فقط توی نور دیده میشه و نورا با اویز دایره که در شب هم دیده میشه.

گردنبندهای ویداوین

طرح داخل آویز گردنبند، توسط قرارگیری چندین لایه رنگ روی همدیگه تشکیل میشه.  و با عبور نور، تصویر نمایان میشه.

گردنبندهای ویداوین جادویی هستند.

تابلو سه بعدی کانتن

تابلوهای سه بعدی کانتن (canton)

داخل تابلوی کانتن سه تا عکس قرار میگیره و از سه زاویه‌ی مختلف که به تابلو نگاه کنید، سه تا عکس مختلف رو می‌بینید. در واقع تو این قاب عکس به جای یک عکس، سه عکس میبینید. این تابلو به شکل مربع و در دو سایز تولید میشه. وقتی تابلو روی دیوار نصب شده و موقعی که روبه روش حرکت می‌کنید، از سه زاویه‌ی مختلف، سه تا عکس متفاوت رو می‌بینید.

Canton با عکس‌هایی که شما برای ما می‌فرستید، ساخته می‌شه.

تابلو سه بعدی کرنر

تابلو سه بعدی کرنر (Corner)

ما بعد از تابلوی کانتن که ساختیم و استقبال فوق‌العاده‌ای ازش شد، مدت‌ها به ساخت تابلوی جدیدی فکر کردیم. تابلویی که مثل باقی محصولاتمون ویژگی خلاقانه‌ و خاصی براش استفاده بشه.

تابلوی کرنر در واقع ابداع تیم ویداوینه و با تکنیک جذابی ساخته میشه. تابلویی که در دو نما دیده میشه . یعنی دوتا تصویر رو از دو زاویه میشه دید. کافیه که شما تصاویرتون رو برامون بفرستین و ما بهتون تابلویی تحویل میدیم که شگفت‌زده‌تون می‌کنه.

جاشمعی لیان

جا شمعی لیان ویداوین

جاشمعی لیان ویداوین پایه‌ای بتنی داره و یک صفحه روی پایه قرار داره که عکس و طرح مورد نظر شما توسط تکنیک خطای دید روی اون قرار می‌گیره.

این عکس توسط قرارگیری لایه‌های رنگ سفید با ضخامت‌های مختلف روی همدیگه ایجاد می‌شه. وفتی شمع خاموشه، عکس مشخص نمی‌شه اما وقتی شمع را روشن کنیم، عکس به زیبایی نمایان می‌شه.

لیوان آینه‌ای

لیوان آینه ای ویداوین

تصویر شما روی زیرلیوانی به نحوی طراحی و تولید می‌شه که انعکاسش داخل لیوان، تصویر اصلی را نمایش میده. تصویر چاپ شده روی زیرلیوانی، تصویر خاص و غیرمعمولیه که با تکنیک خطای دید طراحی شده و انعکاسش داخل لیوان، تصویر کامل و بدون نقص را نمایش می‌ده.

چاپ این محصول توسط چاپ UV انجام می‌شه. این لیوان‌ها هم چندین طرح آماده دارن و هم شما می‌تونید اون را با عکس و طرح دلخواه خودتون سفارش بدید.

ساعت دیواری سه‌بعدی

ساعت دیواری سه بعدی ویداوین

ساعت دیواری ساده و جذاب که حالت سه بعدی دارد. این سری از ساعت دیواری ویداوین را به نام سری مکعب Cube Clock نام گذاری کردیم.

فرم طراحی همه این مدل‌ها شبیه یک مکعب برجسته است. در رنگ‌ها و بافت‌های مختلف که مناسب محیط منزل، اداره، شرکت و … اند.

همه این مدل‌ها صاف هستند. به خاطر طراحی تصویر روی آن‌ها است که این حالت سه بعدی به وجود آمده است.

کفپوش آسانسور

کف پوش آسانسور ویداوین

استیکر کفپوش ویداوین یک روش جدید برای پوشش کف و یک کفپوش مناسب برای کف آسانسوره. رنگ و طرح کفپوش‌های ویداوین در اثر مرور زمان و رفت‌وآمد تغییر نمی‌کنه.

ویداوین با طراحی متفاوت و استفاده از تصاویر خاص تونسته حالت سه بعدی به این کفپوش بده. استیکر کفپوش سه بعدی نازک، اما بسیار مقاومه.