آشنایی با محصولات خطای دید ویداوین

به ویداوین خوش امدید🙂

ما محصولات بسیاری را با تکنیک جذاب خطای دید تولید می‌کنیم. این محصولات خطای دید، هم تولید انبوه دارن و هم می‌تونن با عکس شما سفارشی سازی بشن.

معرفی اولیه هر محصول را براتون داخل این صفحه گذاشتیم. برای آشنایی بیشتر با هر محصول خطای دید و دیدن مشخصات دقیق و کامل، روی دکمه‌های کنارشون کلیک کنید.

تابلو سه بعدی CANTON

محصولات خطای دید تابلو سه بعدی ویداوین

تابلو سه بعدی Canton ویداوین توسط تکنیک خطای دید با سه تا از عکس‌های شما ساخته می‌شه،  از سه زاویه متفاوت سه تا عکس مختلف را نمایش می‌ده و در سایزهای ۳۰ و ۴۵ سانتی‌متر تولید می‌شه.

پره‌های این تابلو فلزیه و چاپش توسط بهترین و مقاوم‌ترین نوع چاپ یعنی چاپ UV انجام می‌شه.

آشنایی بیشتر با سه بعدی Canton ویداوین – زمان فیلم: ۲۸ ثانیه

لیوان آینه ای ویداوین

محصول خطای دید لیوان آینه‌ای ویداوین

تصویر شما روی زیرلیوانی به نحوی طراحی و تولید می‌شه که انعکاسش داخل لیوان، تصویر اصلی را نمایش میده. تصویر چاپ شده روی زیرلیوانی، تصویر خاص و غیرمعمولیه که با تکنیک خطای دید طراحی شده و انعکاسش داخل لیوان، تصویر کامل و بدون نقص را نمایش می‌ده.

چاپ این محصول توسط چاپ UV انجام می‌شه. این لیوان‌ها هم چندین طرح آماده دارن و هم شما می‌تونید اون را با عکس و طرح دلخواه خودتون سفارش بدید.

آشنایی بیشتر با لیوان آینه‌ای ویداوین – زمان فیلم: کمتر از ۱ دقیقه

گردنبند لیانا ویداوین

گردنبند خطای دید ویداوین لیانا

عکس دلخواه شما که داخل آویز گردنبند لیانا قرار می‌گیره، توسط تکنیک خطای دید و قرارگیری چندین لایه رنگ روی همدیگه تشکیل می‌شه.

این لایه‌های رنگ که ضخامت‌های مختلفی دارن روی هم قرار می‌گیرن و با عبور نور، تصویر نمایان می‌شه. یک جاهایی لایه‌ها ضخیم‌تر هستن و یک جاهایی نازک‌تر و قاعدتا لایه‌های نازک‌تر نور بیشتری از خودشون عبور می‌دن و لایه‌های ضخیم‌تر، نور کمتر. همین باعث میشه که تصویر اصلی را ببینید.

آشنایی بیشتر با گردنبند لیانا ویداوین – زمان فیلم: کمتر از ۱ دقیقه

جا شمعی لیان ویداوین

محصولات خطای دید جاشمعی لیان ویداوین

جاشمعی لیان ویداوین پایه‌ای بتنی داره و یک صفحه روی پایه قرار داره که عکس و طرح مورد نظر شما توسط تکنیک خطای دید روی اون قرار می‌گیره.

این عکس توسط قرارگیری لایه‌های رنگ سفید با ضخامت‌های مختلف روی همدیگه ایجاد می‌شه. وفتی شمع خاموشه، عکس مشخص نمی‌شه اما وقتی شمع را روشن کنیم، عکس به زیبایی نمایان می‌شه.

آشنایی بیشتر با جاشمعی لیان – زمان فیلم: ۲۱ ثانیه

ساعت دیواری سه بعدی ویداوین

محصولات خطای دید ویداوین ساعت دیواری

ساعت دیواری ساده و جذاب که حالت سه بعدی دارد. این سری از ساعت دیواری ویداوین را به نام سری مکعب Cube Clock نام گذاری کردیم.

فرم طراحی همه این مدل‌ها شبیه یک مکعب برجسته است. در رنگ‌ها و بافت‌های مختلف که مناسب محیط منزل، اداره، شرکت و … اند.

همه این مدل‌ها صاف هستند. به خاطر طراحی تصویر روی آن‌ها است که این حالت سه بعدی به وجود آمده است.

آشنایی بیشتر با ساعت Cube ویداوین – زمان فیلم: کمتر از یک دقیقه

طاقچه مجازی ویداوین

محصول خطای دید طاقچه مجازی ویداوین

طاقچه مجازی ویداوین ( طاقچه سه بعدی )، یک نوع استیکر PVC و یا پوستر با طراحی خاص است که بعد از نصب، حس وجود طاقچه‌های واقعی را روی دیوار شما ایجاد می‌کنه.

طاقچه مجازی به دلیل خطای‌دید و حالت سه‌بعدی که داره، همیشه شما را به اشتباه می‌ندازه چون فکر می‌کنید که یه طاقچه واقعی روی دیوار وجود داره. همزمان به روح بخشی خونه هم کمک می‌کنه.

طاقچه مجازی ویداوین در چندین طرح و سایز و با جنس‌های مختلف تولید شده. این طاقچه‌ها هدیه مناسبی برای خونه‌های آپارتمانی محسوب می‌شن.

آشنایی بیشتر با طاقچه مجازی ویداوین – زمان فیلم: کمتر از یک دقیقه

پازل خطای دید ویداوین

محصولات خطای دید پازل خطای دید ویداوین

طراحی خاص و خطای دید به‌کار رفته در این عروسک‌های مقوایی باعث می‌شه هنگامی که در مقابلشون حرکت می‌کنید، احساس کنید که سرشون را به طرف شما بر می‌گردونن و هر سمت که حرکت می‌کنید به شما خیره می‌شن.

این عروسک‌ها را خودتون می‌سازید و داخل بسته‌بندی محصول، روش ساخت و خط برش‌ها را قرار دادیم. پازل‌های خطای دید هدیه مناسبی به بچه‌ها محسوب می‌شن.

آشنایی بیشتر با پازل خطای دید ویداوین – زمان فیلم: ۴۷ ثانیه