معرفی تابلو سه بعدی ویداوین مدل canton

داخل تابلوی کانتن سه تا عکس قرار میگیره و از سه زاویه‌ی مختلف که به تابلو نگاه کنید، سه تا عکس مختلف رو می‌بینید. در واقع تو این قاب عکس به جای یک عکس، سه عکس میبینید. این تابلو به شکل مربع و در دو سایز ۳۰ سانتیمتر و ۴۵ سانتیمتر تولید می‌شه.

Canton با عکس‌هایی که شما برای ما می‌فرستید، ساخته می‌شه

در ادامه، تابلوی کانتن را براتون بیشتر معرفی می‌کنیم.

تابلوی بالا، تابلوی ۴۵ سانتیه. مربعی که هر ضلعش ۴۵ سانتی‌متره. وقتی تابلو روی دیوار نصب شده و موقعی که روبه روش حرکت می‌کنید، از سه زاویه‌ی مختلف، سه تا عکس متفاوت رو می‌بینید.

جنس قاب‌های کانتن، PVC هست. ما عکس‌هاتون رو بسیار باکیفیت چاپ می‌کنیم و داخل تابلو مونتاژ می‌کنیم.

 
 

تابلوی بالا، تابلوی ۳۰ سانتیه. مربعی که هر ضلعش ۳۰ سانتی‌متره. این تابلو پرفروش‌ترین تابلوی ماست. اگه کنار تابلوی ۴۵ سانتی قرارش بدید، احتمالا می‌گید که سایزش کوچیکه اما اینطور نیست. برای عکس‌های چهره و پرتره، بهترین سایز تابلو همین تابلو ۳۰ سانتیه.

هر دو تابلو رو کنار همدیگه قرار دادیم که بتونید بهتر مقایسه کنید. از زمانی که عکسهاتون رو برای ما می‌فرستید، یک هفته زمان میبره که تابلو رو بسازیم و براتون ارسال کنیم. وقتی سفارشتون رو از طریق سایت ثبت کنید، می‌تونید عکس‌ها رو از طریق صفحه‌ی تایید سفارشتون و یا از طریق حساب کاربری‌تون برای ما ارسال کنید.

 

بهتره عکس‌هایی رو برای ما ارسال کنید که با گوشی و یا دوربین عکاسی گرفته شدن. یعنی بهتره عکسی نباشه که از پروفایل شبکه‌های اجتماعی برداشتید. اما اگه باشه هم مشکلی نیست. تیم ویداوین سعی میکنه با نرم افزار‌های مختلف کیفیت عکس شما رو بیشتر کنه تا کیفیت سفارش شما تا حد خوبی حفظ بشه.

فیلم کوتاه زیر رو ببینید تا با سایزهای مختلف تابلو آشنا بشید و با هم مقایسه‌شون کنید. برخی از نمونه کارها هم داخل فیلم قرار گرفتن.

 

تفاوت در رنگ و جنس قاب

ما تابلو کانتن را در دو رنگ قاب معرفی کردیم. انتخاب رنگ قاب بستگی به دکور محل نصب دارد. ما بعد از یک سال از معرفی و تولید تابلو های canton با توجه به بازخورد هایی که داشتیم در نهایت دو رنگ سفید و مشکی را برای قاب های تابلو های ویداوین نگه داشتیم. این دو رنگ بر اساس نظر مشتریان و خرید های انجام شده بیشترین تقاضا را داشتند.

شما در مرحله انتخاب محصول مورد نظر یعنی بعد از انتخاب سایز مورد نظر میتونید رنگ قاب مورد نظرتون رو هم انتخاب کنید.

جنس قاب‌هایی که ما برای تابلو کانتن استفاده میکنیم از نوع PVC هستند. این قاب‌ها رنگ ثابتی دارند و در مرور زمان تغییری نمیکنند. این قاب‌ها از نوع عمیق هستند و عمق‌شون حدود ۵ سانتی‌متره تا بتونن تابلو کانتن رو تو دلشون جا بدن.

بخش اصلی تابلو‌های کانتن، پره‌ها هستن که تصاویر روی اونها چاپ میشه این پره تو بخش مخصوص خودشون قرار میگیرند و تصویرهای کناری رو می‌سازن.

ویدیو و فیلم‌های تابلو کانتن Canton

بعضی از تابلوهای سه بعدی Canton که قبلا تولید کردیم رو در ادامه میتونید ببینید. فیلم و عکس این تابلوها با اجازه‌ی خریدارشون منتشر شده. شما هم می‌تونید این تابلوها رو با عکس‌های خودتون سفارش بدید.

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۴۵ در ۴۵ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton چهار عددی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۴۵ در ۴۵ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۴۵ در ۴۵ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

چند نمونه از تابلوهای ساخته شده کانتن ببینید. ما تا امروز شاید صدها تابلو درست کردیم. از بیشتر کسایی که تابلو رو دریافت کردن در مورد تجربشون پرسیدیم و اونها مشترکا به ما گفتن که تجربه دیدن این تابلوها براشون خیلی جذاب بوده. یا اینکه به دوستی که این تابلو رو کادو دادن یکی از بهترین هدیه هایی بوده که تا حالا دریافت کرده بودن. چند نفر هم برای هدیه دادن به دوستان و اقوامی که دارن مهاجرت می‌کنن، این تابلوها رو انتخاب کردن.

راهنمای انتخاب و ارسال عکس

از اینکه قصد سفارش قاب عکس سه بعدی ویداوین رو دارید، خیلی خوشحالیم. تو این قسمت نکاتی که لازمه برای هر سایز تابلو رعایت کنید تا تابلوی جذاب‌تری براتون تولید بشه رو نوشتیم.

شکل تمام تابلوها مربعی هستند و عکس‌های ارسالی شما مربع میشن پس این نکات رو رعایت کنید تا تولیدش سریعتر و خروجیش بهتر بشه.

ویژگی عکس‌های مورد نظر برای تولید سایزهای مختلف تابلوی سه بعدی:

با توجه به سایز تابلوی ۳۰ سانتی، فقط یک عکس دو نفره میشه داخلش گذاشت. البته پیشنهاد ما اینه که تمام عکس‌های تابلوی ۳۰ سانتی عکس تک نفره باشن. وگرنه پره‌های موجود در تابلو، باعث دیده نشدن قسمتی از صورت‌ها مثل چشم یا ابروی شما میشن.

در تابلوی ۴۵ سانتی با توجه به سایز بزرگترش، هر سه تا عکس میتونن دو نفره باشن.

نکات عمومی برای عکس‌ها:

همونطور که در بالا گفتیم، عکس‌ها مربعی میشن پس بهتره عکس مربعی برای ما بفرستید و یا عکسی بفرستید که وقتی ما اونو مربعی می‌کنیم، قسمت‌هایی که براتون مهمه، حذف نشه.

عکس‌هایی که برای این تابلو می‌فرستید، عکس قدی نباشن. کلا برای تابلو کانتن، عکس چهره لازم داریم. البته اگه عکس قدی هم بفرستید، عکس‌ها رو به صورت چهره و مربعی ویرایش می‌کنیم. پس لازمه که سوژه‌های موجود در عکس، بزرگ باشن و تصویر رو پر کرده باشن.

تابلو کانتن یعنی ۳ عکس در یک قاب؛ سه تا از بهترین عکساتون رو برامون ارسال می‌کنین و یک تابلوی خاص و به یاد موندنی براتون طراحی و تولید میشه.

 

بهتره که عکس‌ها با کادر بسته و پرتره (چهره از نزدیک) باشه.

 

هرچه عکس‌ها از نظر فضای پس‌زمینه و رنگ، متفاوت‌تر باشن تابلو زیباتر میشه.

 

عکس‌ها دارای روشنایی کافی و نور خوب باشه.

 

در عکس‌ها چهره در وسط باشه و اطرافش حاشیه کافی وجود داشته باشه.

از زمانی که عکس‌ها رو برامون ارسال کنین و تایید بشه، حداکثر هفت روز کاری زمان می‌بره تا تابلوی شما طراحی و تولید بشه.

دیدگاهتان را بنویسید