معرفی تابلو سه بعدی ویداوین مدل canton

داخل تابلوی کانتن سه تا عکس قرار میگیره و از سه زاویه‌ی مختلف که به تابلو نگاه کنید، سه تا عکس مختلف را می‌بینید. در واقع در این قاب عکس به جای یک عکس، سه عکس قرار می‌گیره. این تابلو به شکل مربع و در دو سایز ۳۰ سانتیمتر و ۴۵ سانتیمتر تولید می‌شه. البته Canton با عکس‌هایی که شما برای ما می‌فرستید، ساخته می‌شه. بعد از ثبت سفارش داخل سایت، در صفحه‌ی تایید سفارش و یا از طریق حساب کاربریتون در سایت ویداوین، می‌تونید عکس‌های موردنظرتون را برای ما بفرستید.

در ادامه، تابلوی کانتن را براتون بیشتر معرفی می‌کنیم.

تابلوی بالا، تابلوی ۴۵ سانتیه. مربعی که هر ضلعش ۴۵ سانتی‌متره. وقتی تابلو رو به دیوار نصب می‌کنید و موقعی که جلوش حرکت می‌کنید، از سه زاویه‌ی مختلف، سه تا عکس متفاوت رو می‌بینید.

جنس قاب‌های کانتن، PVC هستش و عکس‌های شما داخل تابلو قرار می‌گیرن. ما عکس‌هاتون رو بسیار باکیفیت چاپ می‌کنیم و داخل تابلو مونتاژ می‌کنیم.

انتخاب در سایز تابلو کانتن

تابلوی بالا، تابلوی ۳۰ سانتیه. مربعی که هر ضلعش ۳۰ سانتی‌متره. این تابلو پرفروش‌ترین تابلوی ماست. اگه کنار تابلوی ۵۰ سانتی قرارش بدید، احتمالا می‌گید که سایزش کوچیکه اما اینطور نیست. برای عکس‌های چهره و پرتره، بهترین سایز تابلو همین تابلو ۳۰ سانتیه.

هر دو تابلو را کنار همدیگه قرار دادیم که بتونید بهتر مقایسه کنید. از زمانی که عکسهاتون را برای ما می‌فرستید، یک هفته زمان میبره که تابلو رو بسازیم و براتون ارسال کنیم. همونطور که در بالا گفتیم، وقتی سفارشتون را از طریق سایت ثبت کنید، می‌تونید عکس‌ها را از طریق صفحه‌ی تایید سفارشتون و یا از طریق حساب کاربری‌تون برای ما ارسال کنید.

بهتره عکس‌هایی را برای ما ارسال کنید که با گوشی و یا دوربین عکاسی گرفته شدن. یعنی بهتره عکسی نباشه که از پروفایل تلگرام برداشتید.

فیلم کوتاه زیر را ببینید تا با سایزهای مختلف تابلو آشنا بشید و با هم مقایسه‌شون کنید. برخی از نمونه کارها هم داخل فیلم قرار گرفتن.

تفاوت در رنگ و جنس قاب

ما تابلو کانتن را در دو رنگ قاب معرفی کردیم. انتخاب رنگ قاب بستگی به دکور محل نصب دارد. ما بعد از یک سال از معرفی و تولید تابلو های canton با توجه به بازخورد هایی که داشتیم در نهایت دو رنگ سفید و مشکی را برای قاب های تابلو های ویداوین نگه داشتیم. این رو رنگ بر اساس نظر مشتریان و خرید های انجام شده بیشترین تقاضا را داشتند.

شما در مرحله انتخاب محصول مورد نظر خورد یعنی بعد از انتخاب سایز مورد نظر میتوانید رنگ قاب مورد نظر را نیز انتخاب کنید.

جنس قاب هایی که ما در تولید تابلو کانتن استفاده میکنیم از نوع PVC هستند. این قاب ها رنگ ثابتی دارند و در مرور زمان تغییری نمیکنند. این قاب ها از نوع عمیق هستند و عمقی در حدود ۵ سانتی متر دارند تا بتوانند تابلو کانتن را در دل خود جای دهند.

بخش اصلی تابلو‌های ویداوین کانتن شامل پره ها هستن که تصاویر روی آنها چاپ میشود این پره در بخش مخصوص خودشان قرار میگیرند و در کنار تصویر ها رو شکل می‌دهند.

ویدیو و فیلم‌های تابلو کانتن Canton

برخی از تابلوهای سه بعدی Canton که قبلا تولید کردیم رو در این صفحه قرار دادیم تا بیشتر باهاش آشنا بشید. فیلم و عکس این تابلوها با اجازه‌ی خریدارشون منتشر شده . شما هم می‌تونید این تابلوها رو با عکس‌های خودتون سفارش بدید.

ما این قاب عکس‌های سه بعدی رو به شکل مربع و در دو سایز ۳۰ سانتی‌متر و ۴۵ سانتی‌متر تولید می‌کنیم. Canton با عکس‌هایی که شما برای ما می‌فرستید، ساخته میشه. بعد از ثبت سفارش در سایت، در صفحه‌ی تایید سفارش و یا از طریق حساب کاربریتون در سایت ویداوین، می‌تونید عکس‌های موردنظرتون رو برای ما بفرستید.

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۴۵ در ۴۵ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton چهار عددی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۴۵ در ۴۵ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۴۵ در ۴۵ سانتی‌متر

نمونه تابلوی Canton با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر

چند عکس از تابلو های ساخته شده کانتن ببینید. ما تا امروز شاید صدها تابلو درست کردیم. از بیشتر کسایی که تابلو رو دریافت کردن در مورد تجربشون پرسیدیم و اونها مشترکا به ما گفتن که تجربه دیدن این تابلو ها براشون خیلی جذاب بوده. یا اینکه به دوستی که این تابلو رو کادو دادن یکی از بهترین هدیه هایی بوده که تا حالا دریافت کرده بودن.

سوالات متداول درباره تابلو کانتن

سوال یک

پاسخ

سوال دو

پاسخ دو

راهنمای انتخاب و ارسال عکس

از اینکه قصد سفارش قاب عکس سه بعدی ویداوین رو دارید، خیلی خوشحالیم. در این صفحه نکاتی که لازمه برای هر سایز تابلو رعایت کنید تا تابلوی جذاب‌تری براتون تولید بشه رو نوشتیم.

شکل تمام تابلوها مربعی هستند و عکسهای ارسالی شما مربع میشن پس این نکات رو رعایت کنید تا تولیدش سریعتر و خروجیش بهتر بشه.

نکات عکس‌های مورد نظر برای تولید سایزهای مختلف تابلوی سه بعدی:

با توجه به سایز تابلوی ۳۰ سانتی، فقط یک عکس دو نفره میشه داخلش گذاشت. البته پیشنهاد ما اینه که تمام عکس‌های تابلوی ۳۰ سانتی عکس تک نفره باشن. وگرنه پره‌های موجود در تابلو، باعث دیده نشدن قسمتی از صورت‌ها مثل چشم یا ابروی شما میشن.

در تابلوی ۴۵ سانتی با توجه به سایز بزرگترش، هر سه تا عکس میتونن دو نفره باشن.

نکات عمومی برای عکس‌ها:

همونطور که در بالا گفتیم، عکسها مربعی میشن پس بهتره عکس مربعی برای ما بفرستید و یا عکسی بفرستید که وقتی ما اونو مربعی می‌کنیم، قسمت‌هایی که براتون مهمه، حذف نشه.

عکسهایی که برای این تابلو می‌فرستید، عکس قدی نباشن. کلا برای تابلو کانتن، عکس چهره لازم داریم. البته اگه عکس قدی هم بفرستید، عکسها رو به صورت چهره و مربعی ویرایش می‌کنیم. پس لازمه که سوژه‌های موجود در عکس، بزرگ باشن و تصویر رو پر کرده باشن.

تابلو کانتن یعنی ۳ عکس در یک قاب؛ سه تا از بهترین عکساتون رو برامون ارسال می‌کنین و یک تابلوی خاص و به یاد موندنی براتون طراحی و تولید میشه.

بهتره که عکس‌ها با کادر بسته و پرتره (چهره از نزدیک) باشه.
هرچه عکس‌ها از نظر فضای پس‌زمینه و رنگ، متفاوت‌تر باشن تابلو زیباتر میشه.
عکس‌ها دارای روشنایی کافی و نور خوب باشه.
در عکس‌ها چهره در وسط باشه و اطرافش حاشیه کافی وجود داشته باشه.

از زمانی که عکس رو برامون ارسال کنین و عکس تایید بشه، حداکثر هفت روز کاری زمان می‌بره تا تابلوی شما طراحی و تولید بشه. مگه اینکه تولید خارج از نوبت رو انتخاب کرده باشید. ملاک تعداد روز، روزهای کاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.