جاشمعی خطای دید ویداوین – مدل لیان

هدیه خریدن برای دیگران یک کار قشنگه که باعث میشه ما تو ذهنشون ماندگار باشیم. جاشمعی لیان یکی از بهترین هدیه‌هایی هست که یک نفر میتونه از شما دریافت کنه. وقتی شمع رو روشن می‌کنین، تابش نور شمع به صفحه جاشمعی عکس رو نمایان می‌کنه در حالی که وقتی شمع خاموشه یک صفحه سفید دیده میشه. این همون خطای دیدی هست که باعث میشه جاشمعی لیان یک هدیه خاص باشه. هدیه خاصی که با عکس دلخواه شما توسط ویداوین تولید میشه.

نمونه جاشمعی لیان

روش تولید جاشمعی لیان

جا شمعی خطای دید

هیچ چاپی در کار نیست!

اگه فکر می‌کنید که ما عکس شما را روی جاشمعی لیان چاپ می‌کنیم، باید بگیم که نه، هیچ چاپی انجام نشده. اگه فقط یه چاپ ساده بود، لیان محصول چندان جذاب و خاصی نمیشد. و البته از دنیای هنر و خلاقیت هم فاصله می‌گرفت.نمونه لیان‌های تولید شده رو ببینید 

نحوه شکل‌گیری طرح

صفحه‌ی روی پایه‌ی بتنی جاشمعی لیان، توسط قرارگیری چندین لایه رنگ روی همدیگه تشکیل می‌شه. این لایه‌های رنگ که ضخامت‌های مختلفی دارن روی هم قرار می‌گیرن و با عبور نور شمع، تصویر نمایان می‌شه. یه جاهایی لایه‌ها ضخیم‌تر هستن و یه جاهایی نازک‌تر و قاعدتا لایه‌های نازکتر نورِ بیشتری از خودشون عبور میدن و لایه‌های ضخیم‌تر، نور کمتر. و این باعث میشه که تصویر اصلی را ببینید.همین الان لیان رو سفارش بدید 

فیلم یکی از جاشمعی‌های لیان که با عکس دلخواه شما تولید کردیم

چند تا عکس دیگه از لیان براتون می‌ذاریم که کاملا ببینیدش اما قبلش لازم می‌دونیم که بگیم شما می‌تونید عکس مورد نظر خودتون را برای ما بفرستید که جا شمعی لیان رو براتون سفارشی‌سازی کنیم و امکان تولید حتی یک عددش را هم داریم. زمان تولیدش نهایتا یک هفته است و عکستون رو می‌تونید از طریق سایت و پنل کاربریتون در سایت ویداوین (بعد از ثبت سفارش اینترنتی) برامون بفرستید. همونجا براتون راهنمایی گذاشتیم.

جا شمعی خطای‌دید


سئوالات متداول

منظور از طرح آماده چیه؟

برای ثبت سفارش هم می‌تونین از طرح‌های آماده ما استفاده کنین و هم می‌تونین عکس دلخواه خودتون رو بفرستین و با همون عکس براتون جاشمعی رو تولید کنیم. انتخاب با شماست. مشاهده همه طرح‌ها

چجوری سفارش بدیم؟

پیشنهاد ما اینه که از طریق سایتمون سفارش بدید و همونجا آنلاین پرداخت کنید. هم راحت‌تره و هم وقت خیلی کمی ازتون میگیره و هم اینکه اطلاعاتتون داخل سایت ثبت میشه و از تخفیف‌های خوبی برخوردار میشید.

اما اگه بازم براتون سخته که از سایت خرید کنید و اون تخفیف‌های آینده رو هم لازم ندارید، داخل واتس‌اپ به 09198147040 پیام بدید تا همکارانمون سفارشتون رو براتون ثبت کنن و مبلغش رو به شماره کارتی که بهتون میگن، واریز کنید.

عکس مورد نظرمون رو چجوری بفرستیم؟

اگه از سایت خرید کنید، بلافاصله بعد از ثبت سفارشتون براتون پیامک میاد و داخلش لینک صفحه‌ی ارسال عکس رو گذاشتیم. اگه از سایت خرید نکنید (که ما پیشنهاد نمی‌کنیم) عکستون رو از طریق واتس‌اپ برامون می‌فرستید.

تولیدش چقدر زمان میبره؟

ما تمام تلاشمون رو می‌کنیم که سفارشتون در طی مدت ۳ تا ۴ روز آماده کنیم.

نمونه کارها

برخی از جاشمعی‌های Lyan اختصاصی که طراحی و تولید کردیم رو داخل این صفحه براتون گذاشتیم. شما می‌تونید با ارائه عکس مورد نظرتون، این محصول رو برای خودتون شخصی سازی کنید. برای سفارش این جاشمعی به دسته‌بندی جاشمعی لیان اختصاصی برید. تمام نمونه کارهایی که در این صفحه قرار گرفته، با کسب اجازه از خریدارانشون منتشر شده.

راز شمعدان Lyan داخل صفحه‌ی روی پایه‌ی بتنی قرار گرفته. عکسی روی اون صفحه چاپ نشده اما وقتی شمع روشن میشه، تصویر داخل صفحه نمایان میشه. چندین لایه رنگ روی همدیگه قرار گرفتن و تصویر رو شکل دادن. شما می‌تونید عکس دلخواهتون رو برای ما بفرستید که لیان رو براتون سفارشی‌سازی کنیم.

جاشمعی
جاشمعی پانیذ گل مهدی
جا شمعی لیان ویداوین
شمعدان
شمع دان

دیدگاهتان را بنویسید