در این صفحه می‌توانید سئوالات متداول مخاطبان ویداوین را ملاحظه و پاسخ خود را از میان آنها مشاهده نمایید. در صورت پیدا نکردن سئوال و پاسخ مورد نظر خود، از فرم انتهای صفحه برای ارسال سئوال خود استفاده نمایید.

چگونه در سایت ثبت نام و ثبت سفارش کنیم؟

ابتدا وارد قسمت ورود شده، و در قسمت عضویت آدرس ایمیل و گذرواژه خود را وارد نمایید و در انتها بر روی عضویت کلیک کنید. بعد از ثبت‌نام در ویداوین شما می‌توانید نام کاربری خود را مشاهده کنید. مدت زمان تحویل کالا و گارانتی در کنار محصول نوشته شده است. جزییات کالا و شرح کالا را مطالعه فرمایید. کالای مدنظر خود را انتخاب نموده، افزودن به سبد را انتخاب کنید. در علامت سبد خرید تعداد آیتم‌های انتخاب شده را مشاهده می‌کنید. ثبت سفارش را انتخاب نمایید. امکان ویرایش آدرس و افزودن آدرس جدید دراین قسمت موجود می‌باشد. بعد از وارد کردن نشانی ، آدرس مورد نظر شما جهت ارسال کالا انتخاب می‌شود.

بعد از انتخاب گزینه ذخیره و ادامه، در قسمت روش پرداخت، می‌توانید نوع پرداخت خود و جزییات مربوطه را انتخاب نمایید. اگر کد تخفیف خاصی را از طرف ما دریافت نموده‌اید، در قسمت ثبت کوپن وارد کرده و ثبت کوپن را انتخاب کنید. لطفا پس از ثبت، حتما پیش فاکتور را مشاهده نمایید تا حتما از مبلغ کالا کسر شده باشد. و در انتها، سفارش خود را تکمیل نمایید.

پس از ثبت نهایی شماره سفارش به شما نمایش داده می‌شود. همچنین در پست الکترونیک خود نیز این اطلاعات را دریافت می‌نمایید. تایید ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه نیز برای شما از طرف تیم خدمات مشتریان ویداوین ارسال می‌شود.

چرا زمان ارسال برای کالاهای مختلف متفاوت است؟

با توجه به فرآیند تولید محصولات اختصاصی و سفارشی، در زمان ارسال کمی تفاوت وجود دارد. تمام تلاش ویداوین ارسال سریع محصولات می‌باشد.

چقدر زمان می‌برد کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود؟

بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان تهران و شهرستان، ۱ تا ۴ روز کاری زمان خواهد برد که اطلاعات ارسال هر محصول در پایین آن نوشته شده است.

شرایط بازگشت کالای ویداوین چیست؟

پس از دریافت کالا توسط تیم حمل‌ونقل ویداوین، تیم تخصصی فنی دلیل عودت کالا را بررسی خواهد کرد. اگر مشکل ایجاد شده به دلیل استفاده نادرست کاربر باشد، کالا به شما برگشت داده می‌شود. اگر مشکل ایجاد شده از دستگاه یا کالای دریافت شده باشد به انتخاب شما یا کالای سالم ارسال خواهد شد و یا طبق تایید تیم تخصصی فنی، طی حداکثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه)، مبلغ به حساب شما  برگشت داده خواهد شد.

در صورتی که کالایی در وب‌سایت ویداوین موجود نبود چه کاری می‌توان انجام داد؟

شما می‌توانید برند و نام محصول خود را به ایمیل info@vidavin.ir ارسال بفرمایید تا در صورت امکان، کالا در اسرع وقت موجود شود.

هزینه ارسال کالا چگونه است؟

هزینه ارسال با توجه به روش انتخاب شده متفاوت است. و در حین تکمیل فرآیند خرید قابل مشاهده است. اطلاعات بیشتر

اگر در زمان ارسال در آدرس مدنظر نباشیم برای کالای ما چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چه کاری باید انجام دهیم؟

درمورد مشتریان تهران پس از اطلاع‌رسانی به تیم خدمات مشتریان هماهنگی لازم برای ارسال مجدد انجام خواهد شد.

در مورد مشتریان خارج از شهر تهران، تا ۱۰ روز از زمان ارسال ویداوین به شهر مورد نظر شما، با مراجعه به نوع پست ارسالی درخواست کالای خود را اعلان می‌کنید. اما اگر با مراجعات مکرر به شما کالای خود را تحویل نگیرید، کالای شما به واحد ارسال ویداوین برگشت داده خواهد شد و امکان ارسال مجدد پس از ۱۰ روز امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آیا امکان نحوه ارسال در سفارش وجود دارد؟

بله در حال حاضر چنین امکانی مهیا می‌باشد. و شما می‌توانید در هنگام تکمیل فرآِیند خرید روش ارسال مورد نظر خود را  انتخاب نمایید.

آیا تمام آیتم‌های سفارشم را در یک بسته‌بندی دریافت خواهم کرد؟

ویداوین برای ارسال در کمترین زمان ممکن، اقدام به ارسال چند مرحله‌ای آیتم‌هایی می کند که سریعتر تولید و یا موجود شده است. در داخل بسته شما یک کارت جهت اطمینان خاطر شما از این فرایند قرار داده شده است.

کد پیگیری سفارش مرسولات خود را چگونه دریافت کنیم؟

کد پیگیری سفارش بعد از اتمام فرآیند خرید برای شما نمایش داده می‌شود و نیز از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

چه روش‌هایی برای پرداخت وجود دارد؟

برحسب اینکه در تهران و یا خارج از شهر تهران باشید، روش‌های پرداخت متفاوتی وجود دارد. جهت اطلاع از روش‌های پرداخت اینجا کلیک کنید.

سایت اطلاعات بانکی‌ام را قبول نمی‌کند، چه کاری بایستی انجام دهم؟

آیا اطلاعات بانکی خود را دوباره چک کرده‌اید؟ اگر درست بود و هنوز مشکل حل نشد لطفا با بانک خود تماس گرفته و اطلاعات خود را با آنها چک نمایید. و اگر مشکل ادامه پیدا کرد لطفاً با تیم خدمات مشتریان ویداوین با شماره ۰۲۱۶۶۰۷۷۲۸۲ و یا آدرس ایمیل info@vidavin.ir تماس بگیرید.

شرایط بازگشت کالاهای ویداوین چیست؟

اولین هدف ویداوین رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا ۱۵ روز از زمان تحویل امکان‌پذیر است. جهت بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان تماس بگیرید. همکاران ما شرایط برگشت کالای مورد نظر را بطور کامل توضیح خواهند داد، اطلاعات مورد نیاز را ثبت کرده و فرایند بازگشت کالا آغاز می‌گردد.

مشتریان عزیز با مطالعه شرایط بازگشت می‌توانند کالای واجد شرایط را به همراه فرم تکمیل شده برگشت کالا از طریق پست به صندوق پستی: ۱۱۳۱۶۳۷۵۱۸ ارسال نمایند. توجه داشته باشید که در صورت عدم تکمیل اطلاعات ویداوین هیچ‌گونه تعهدی در انجام فرم‌های ناقص نخواهد داشت.

بازگشت کالا برای مشتریان داخل شهر تهران به دو روش امکان پذیر است:

روش اول، در صورت وجود ظرفیت دریافت کالا توسط تیم حمل‌و‌نقل ویداوین در بازه زمانی هماهنگ شده توسط ویداوین انجام خواهد شد. روش دوم، شما می‌توانید بعد از تماس با تیم خدمات مشتریان با مراجعه به شعب پست کالا را به همراه فرم عودت پرشده به صورت پسکرایه به صندوق پستی: ۱۱۳۱۶۳۷۵۱۸ ارسال نمائید.

لطفا تا زمان رسیدن کالا به دست ما کدرهگیری مرسوله را نزد خود نگه دارید.

مشتریان خارج از شهر تهران نیز کالای مورد نظر را به همراه فاکتور و فرم عودت پر شده از طریق پست، به صندوق پستی: ۱۱۳۱۶۳۷۵۱۸ ارسال نمایند. لطفا تا زمان رسیدن کالا به دست ما کد رهگیری مرسوله را نزد خود نگه دارید.

شرایط بازگشت کالای شکسته چیست؟

در صورتی که کالای شکسته دریافت نمودید حداکثر تا ۲۴ ساعت فرصت دارید که به تیم خدمات مشتریان ویداوین اطلاع دهید تاپیگیری‌های لازم را برای شما انجام دهند.

چگونه می‌توانم وضعیت کالای بازگشتی را پیگیری نمایم؟

پس از دریافت کالا در انبار ویداوین تیم خدمات مشتریان طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت نتیجه بررسی را به اطلاع شما خواهند رساند.

آیا ویداوین هزینه ارسال کالای برگشتی را تقبل می‌کند؟

به هر دلیلی که اثبات شود که نقصان از جانب ویداوین بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد. مبنای پرداخت هزینه‌های بازگشتی، برچسب الصاقی پست روی جعبه می‌باشد.

در صورت استفاده از کارت بانکی آیا امنیت لازم در ویداوین برای اطلاعات من وجود دارد؟

تمام شرایط لازم برای تراکنش امن شما مشتری عزیز فراهم شده است. تمامی پرداخت‌های آنلاین فروشگاه ویداوین منطبق بر نیازمندی های اعلام شده از طرف شبکه یکپارچه بانکی کشور است، همچنین فروشگاه اینترنتی ویداوین بصورت دوره‌ای آزمون‌های لازم را جهت اطمینان از برقراری امنیت در تمام فرآیند پرداخت انجام می‌دهد. گواهینامه‌ی SSL نیز یکی دیگر از تایید موارد امنیتی ویدواین است.