راهنمای خرید هدیه

خرید هدیه خاص برای ولنتاین

هدیه خاص ولنتاین

ولنتاین یک روز خاص و فراموش نشدنیه. همه هم این را می‌دونیم. برای همین خرید هدیه خاص برای ولنتاین مهم‌تر از مناسبت‌های دیگه‌ست، اما خب خرید هدیه خاص اصلا کار آسونی نیست. تو این مطلب با نکاتی آشنا می‌شی که روانشناس‌ها برای داشتن ولنتاین بهتر توصیه کردن. هدیه‌های خاص معرفی شده این مطلب کمکت می‌کنن این ولنتاین را تبدیل به یک ولنتاین خاطره‌انگیز کنی.

نکته طلایی که قبل از خرید هدیه خاص ولنتاین باید بدونی

خرید هدیه خاص برای ولنتاین برای عشق

ولنتاین روز عشقه اما روز آزمایش کسی نیست. راهی برای تشخیص این که آیا عشقت می‌تونه ذهنت را بخونه و یا نه، نیست!

ولنتاین فرصت مناسبیه که با هم سال قبل را مرور کنید و هم خوبی هم دیگر را تحسین کنید و هم اگه دلخوری‌ای تو دلتون مونده مطرحش کنید.

اگه انتظار خاصی تو روز ولنتاین داری مثلا فقط رفتن به یک رستوران خاص خوشحالت می‌کنه حتما به صورت مستقیم با عشقت مطرح کن. حتی اگه  ماه پیش تو مکالمه راجع به رستوران‌های خوب شهر بهش مستقیم و یا غیر مستقیم گفتی فقط یک رستوران خاص را دوست داری ممکنه فراموش کرده‌باشه، بهش حق بده.

۳ راه برای افزایش قدردانی در روز ولنتاین

خرید هدیه خاص برای ولنتاین

راه اول – روی خوشحال کردن شریک عاطفیت تمرکز کن نه خودت

درسته که خیلی وقت‌ها دوست داریم تو روزهای خاص بهمون توجه ویژه‌ای بشه اما این ولنتاین تصمیم بگیر تمرکزت را روی عشقت بذاری.

باورت بشه یا نه محبت کردن به بقیه و تلاش برای خوشحال کردن کسی که دوست داریم گاهی حتی خوشحال کننده‌تر از وقتیه که اون سوپرایزمون کرده. به جای اینکه روی به دست آوردن خواسته‌های خودت تمرکز کنی، تمرکزت را روی قدردانی و خوشحال کردن عشقت بذار.

راه دوم- طرز فکرت را راجع به خرید هدیه عوض کن

موقع خرید هدیه وقتی می‌خوایم برای کسی هدیه ولنتاین بخریم معمولا اینطور فکر می‌کنیم که اگه پول بیشتری براش خرج کنیم اون خوشحال‌تره اما وقتی مناسبت خاصی مثل تولدمون می‌شه، از بقیه انتظار داریم چیزی را بخرن که بیشتر دوست داریم و سلیقمونه. اکثر وقت‌ها اصلا برامون مهم نیست که اون چیز خاص گرون یا ارزونه.

حواست باشه موقع خرید کادو ولنتاین تو این دام نیفتی. ممکنه شریک عاطفیت حتی با چیزهای خیلی کوچیکی خوشحال بشه.

سعی کن به اون چیزی که اون دوست داره توجه کنی و یا هدیه‌ای بخری که با عکسش ساخته شده چون اینطوری نشونه‌ای از خودش روی هدیشه.

راه سوم- کار غیر منتظره‌ای انجام بده

متاسفانه انتظار داشتن بلای قدردانیه. چون می‌دونیم روز ولنتاین روز خاصیه معمولا کمتر از اتفاقات خوبی که داخش میفته قدردانی می‌کنیم.

 اگه یک کار غیر منتظره ترتیب بدی باعث می‌شه عشقت سوپرایز بشه و قدردانی کنه. مثلا اگه معمولا غذا نمی‌پزی یا غذا درست کردنت خوب نیست برای غذای این روز خاص تمرین کن. اگه بیرون رفتن را دوست نداری و اون برعکسه این روز را کلا به بیرون اختصاص بده.

این قسمت از مطلب ترجمه ای از مطلب ایمی گاردن، روانشناس اجتماعی در دانشگاه میشیگان بود که امیدوارم کمکت کرده‌باشه.

معرفی هدیه‌ خاص برای ولنتاین

اگه می‌دونی عشقت خاص پسنده و از هدیه‌هایی خوشش می‌اد که خاص و متفاوتن جای درستی اومدی. هدیه‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنم برای ادم‌های خاصه:

۱- لیوان اینه‌ای، لذت نوشیدن تو لیوانی که یادگار عشقته

مهمون کردن شریک عاطفیت به یک لیوان چای و قهوه خوشمزه خیلی می‌چسبه، نه؟ حالا تصور کن هربار عکس مورد علاقه عشقت هم روی این لیوان پدیدار بشه!

لیوان اینه‌ای یک لیوان سرامیکی و شگفت انگیزه. روکش اینه‌ای داره. سبکه و نه کوچیکه و نه خیلی بزرگ که نشه دست گرفت. برای چای صبح و قهوه‌ی شب که خستگی عشقت را می بره فوق العادست.

می‌دونی چرا لیوان آینه‌ای شگفت‌انگیزه؟

راز لیوان اینه‌ای زیر لیوانیشه. ما ازت یک عکس می گیریم و بعد به کمک قوانین طراحی و فیزیک عکس را روی زیر لیوانی طراحی می کنیم.

وقتی لیوان اینه‌ای روی زیر لیوانی قرار می‌گیره تازه جادو اتفاق می‌‌افته. چه جادویی؟ عکسی که دوست داری با وضوح و شفافیت زیاد روی بدنه‌ی لیوان پدیدار می‌شه.

چه عکسی برای لیوان آینه‌ای مناسبه؟

بسته به سلیقه عشقت انتخابت می‌تونه متفاوت باشه و به سه تا دسته‌بندی کلی تقسیم می‌شه:

 • ۱. لیوان با عکس عشقت: معمولا انتخاب مشتری‌های عاشق ما همین گزینه‌ست. برای اکثر آدم‌ها داشتن لیوانی که عکس خودشون روی بدنه لیوان پدیدار می‌شه خیلی لذت‌بخشه.

این که به عشقت نشون بدی راجع به هدیه‌ای که خریدی فکر کردی خیلی مهمه. چون ارزش هدیت را بالا می‌بره. انتخاب هدیه‌های شخصی‌سازی‌شده این حس را بیشترم می‌کنه و کاملا نشون می‌ده چقدر وقت برای فکر کردن به هدیه صرف کردی.

 • ۲. لیوان با جمله انگیزشی: وقتی به کسی که دوست داریم می‌گیم چقدر دوستش داریم یا می‌گیم چقدر تو این مدت قوی بوده انرژیش بیشتر می‌شه. بیان کردن احساسات یکی از اون مواردیه که همیشه زوج درمانگرها به آدم‌ها پیشنهاد می‌دن.

علاوه بر اینکه همیشه باید به صورت مستقیم احساست را بگی با خرید لیوانی با جمله انگیزشی تعداد دفعاتی که به شریک عاطفیت ابراز علاقه کردی و انگیزه دادی زیاد می‌شه.

چون این هدیه را تو براش خریدی، هر بار دیدن لیوانی با جمله تو قوی هستی، این حس را بهش می‌ده که شریک عاطفیش حسابی هواش را داره.

 • ۳. عکس شخصیت مورد علاقه: بعضی از آدم‌ها دلداده سریال خاصی می‌شن. مثلا بین دوست‌های من آدم‌های زیادی هستن که برای شخصیت‌های سریال فرندز می‌میرن! اگه از همچین علاقه‌ای تو وجود عشقت با خبری با عکس شخصیت و یا اسم فیلم مورد علاقش لیوان آینه‌ای را سفارش بده.

اگر دنبال خرید هدیه خاص ولنتاین هستی می‌تونی لیوان آینه‌ای را کاملا به صورت اینترنتی خریداری کنی و حتی از ضمانت هفت روزه ویداوین هم استفاده کنی.

اگه هنوز خیلی خوب از راز لیوان آینه‌ای سر درنیاوردی ویدیوی زیر را حتما ببین و صفحه معرفی لیوان آینه‌ای سر بزن:

۲- تابلو سه بعدی، تجربه داشتن تابلویی با سه تا از بهترین عکس‌هات

چه حسی داره که سه تا از بهترین خاطرات عاشقانتون مهمون همیشگی دیوار خونه بشه؟ هر روز چشمت بخوره بهش و قدردان عشقی باشی که داری؟

تابلوی سه بعدی این معجزه را ممکن می کنه. داخل تابلوی سه بعدی سه تا از بهترین عکس‌هاتون قرار می گیره و با خرید یک تابلو انگار سه تا تابلو خریدی.

تازه این تنها جذابیت این تابلو نیست. وقتی تابلو را روی دیوار نصب می‌کنی و کنارش قدم می‌زنی عکس‌ها جاشون را به همدیگه می‌دن و ذهن ناخوداگاه بین خاطرات حرکت می‌کنه و روحیه‌ت بهتر می‌شه.

آیا واقعا دیدن عکس های گذشته می تونه  کمک می‌کنه شادتر بشیم؟

به گفته دکتر اما هپبورن تحقیقات نشون داده که یاداوری خاطرات مثبت مدارهای عصبی مرتبط به پاداش مغز را فعال می‌کنه که می تونه برای ایجاد حال خوب ما موثر باشه.

حتی روانشناس‌‌ها به آدمایی که دچار افسردگی هستن و یا نیاز دارن روحیشون را تقویت کنن پیشنهاد می‌کنن تصاویر شادترین لحظه‌هاشون را چاپ کنن.

دکتر هپبورن گفته هر عکس با خودش خاطرات و احساس‌های متفاوتی را به همراه داره احساساتی که به هر عکس داریم مختص خودشه و حتی به یک عکس دونفره دیگه اون حس را نداریم! شاید عجیب باشه ولی ما حتی می‌تونیم به عکسی وابسته بشیم.

چطور بفهمم کدوم عکسم برای سفارش تابلوی سه بعدی بهتره؟

سفارش تابلوی سه بعدی چند تا قانون کلی داره:

 عکس‌ها باید از فاصله نسبتا نزدیکی به چهره گرفته‌شده‌باشن. بهتره عکس‌ها نسبتا با کیفیت باشن؛ هرچند متخصص‌های هنری ما با نرم افزار‌های مخصوصشون کیفیت را تا حد زیادی بالا می‌برن. و اینکه اگه پس زمینه این سه عکس رنگ‌های مختلفی داشته‌باشه نتیجه جالب‌تر می‌شه.

مشکلی با استفاده از عکس‌های دونفره وجود نداره. مجبور نیستی هر سه عکس تابلو را از بین عکس‌های دونفره انتخاب کنی می‌تونی از یک عکس تک نفره خودت، عکس تک نفره عشقت و یک عکس دو نفره استفاده کنی.

حتی می‌تونی از عکس خونواده خودت و عشقت هم استفاده کنی برای همینه که موقع خرید هدیه خاص ولنتاین این هدیه جزو بهترین‌هاست.

– من خیلی عکس دارم که دوست دارم برای سفارش این هدیه خاص ولنتاین استفاده کنم

اگه خیال می‌کنی تعداد عکس‌هایی که دوست داری برات موندگار بشن بیش از سه عدده می‌تونی چند تابلوی سه بعدی سفارش بدی و خونه را شبیه مغازه کتابمان متفاوت کنی.

تو هیچ کدوم از مراحل سفارش تابلو و محصولات دیگه تنها نیستی، ما همیشه داخل واتساپ و دایرکت اینستاگرام پاسخگوی سوالاتت هستیم. می‌تونی باهامون تماس هم بگیری. اگه بعد از ثبت سفارشت مشکلی در مورد عکس‌هایی که آپلود کردی وجود داشت واحد پشتیبانی ما باهات تماس می‌گیره.

به کمک ویدیوی زیر می‌تونی خیلی بیشتر با تابلوی سه بعدی ویداوین آشنا بشی:

۳- جاشمعی، مهمون کردن آرامش به خونه

کادوی خاص ولنتاین

با خرید هدیه خاص ولنتاین، وقتشه همه دلخوری‌های گذشته حل بشه!

جاشمعی لیان یک جاشمعی عجیب و باحاله. خود من اگه بخوام یکی از محصولات ویداوین را به عنوان هدیه ویژه ولنتاین پیشنهاد بدم جاشمعیه.

جاشمعی هم رامش بخشه و هم نور ملایم و قشنگی را به خونه می‌اره که جون می‌ده برای ساختن بهترین لحظه‌های دونفره .

جاشمعی لیان از پایه بتنی و شیکی تشکیل شده که جاشمعی را تبدیل به یک هدیه دکوری و موندگار می‌کنه از طرف دیگه روی صفحه جاشمعی عکس مورد علاقت طراحی می‌شه. این عکس زیبا می‌تونه بهترین عکس دونفرتون باشه.

عکسمون چطور روی صفحه جاشمعی لیان طراحی می‌شه؟

طراحی عکستون به کمک قرار گرفتن لایه‌های رنگ روی همدیگه رقم می‌خوره. این لایه‌های رنگی ضخامت‌های متفاوتی دارن برای همین هم کیفیت عکس جاشمعی وقتی شمع روشن می‌شه بالاست .

جاشمعی لیان دو نوع داره. جاشمعی لیان پلاس مدلی از جاشمعیه که هم وقتی شمع روشنه عکس مشخصی روی صفحه وجود داره و هم وقتی شمع خاموشه .

جاشمعی لیان فقط یک عکس داره و وقتی که شمع روشنه مشخص می‌شه. جاشمعی لیان و جاشمعی لیان پلاس هر دو جذابیت خودشون را دارن.

چطور تصمیم بگیرم بین عکس‌هام کدوم را برای جاشمعی انتخاب کنم؟

به نظرم اولین عکسی که با عشقت گرفتی پر از خاطره است و حس‌های خیلی قشنگی را برات به ارمغان می‌آره. همون جایی که اولین بار فهمیدین کنار هم آرومید و می‌تونین همدیگرو خوشبخت کنین.

یک وقت‌هایی یک سری مسافرتا، مهمونی‌ها، گشت و گذارها هست که انقدر خوش می‌گذره که حتی دیدن عکسشون هم لذت‌بخشه. اگه همچین خاطره دونفره‌ای دارین و عکس پرتره گرفتین بهترین انتخاب برای جاشمعی لیانه.

این که چطور با روشن کردن شمع عکس روی جاشمعی مشخص می‌شه یکم عجیب و غریبه، نه؟

با دیدن ویدیوی زیر بیشتر با جاشمعی لیان آشنا می‌شی:

۴- گردنبند لیانا، تماشای جادوی افتاب و گردنبند عاشقونه

 هدیه ولنتاین خاص

تکنیک حرفه‌ای استفاده شده داخل گردنبند لیانا و جاشمعی لیان مشابهه. واسه همین هم اسمشون شبیه به همدیگه‌ست.

گردنبند لیانا یک گردنبند شیشه‌ای قشنگه که داخلش عکسی که دوست داری به کمک قرار گرفتن لایه های رنگی روی همدیگه طراحی می‌شه و شگفت زدت می کنه.

اگه عشقت خانمه گردنبند را با عکس خودش و یا عکس دونفرتون براش هدیه بخر.

اگه از عشقت دوری و یا تو یک خونه نیستین این هدیه بهترین هدیه ممکنه چون هر وقت که دلتنگت باشه می‌تونه عکس دونفرتون رو بغل بگیره.

برای این که عکس گردنبند لیانا واضح بشه باید روبروی نور آفتاب و یا لامپ قرار بگیره.

فقط اگه جوابت بله است لیانا را انتخاب کن:

راستش لیانا برای همه مناسب نیست، فقط ادمای خیلی خاص این گردنبند جادویی رو می‌پسندن

 • اگه عشقت خانم با اعتماد بنفسیه که از دیدن عکسش روی وسیله‌ها لذت می‌بره لیانا یک انتخاب عالیه. پس اگه جوابت به سوال ایا عشق من خودش را به اندازه کافی دوست داره بله است لیانا عالیه.
 • آیا عشقت شیک پوشه و همیشه دنبال وسیله‌های خاصه؟ پس لیانا دقیقا برای خود خودشه. گردنبند لیانا تیپ‌های قشنگ را کامل می‌کنه.
 • آیا عشقت هنرمنده و یا هدیه‌های هنری را خیلی دوست داره؟ پس بازم لیانا می‌تونه انتخاب فوق‌العاده‌ای باشه.

مناسب‌ترین عکس برای لیانا چه عکسیه؟

عکسی که واضح و شفاف باشه و از زاویه نزدیک ثبت شده‌باشه بهترین نوع عکس برای گردنبند لیاناست. اگه احیانا راجع به عکس مناسب گردنبند سوالی داری می‌تونی با تیم پشتیبانی ما در تماس باشی.

اگه بعد از دیدن ویدیوی زیر هنوز هم راجع به گردنبند لیانا تو ذهنت سوالی باقی موند به پشتیبانی ما تو واتساپ پیام بده:

۵- ساعت با عکس هر دو نفرتون، با دلگرمی برنامه‌ریزی کن

به نظرم خیلی قشنگه که ساعتی باشه که بتونی هم عکس خودت و هم عکس عشقت را روش ثبت کنی.

هر بار که برای رسیدگی به کارهات سرت  را بلند کنی و ساعت را نگاه کنی یادت می‌افته کسی را تو این دنیا داری که همیشه کنارته و برات یک تکیه گاه محکمه و واقعا چی از این بهتر؟

ساعت هم که همه می دونیم چقدر کاربرد داره وقتی از خواب بیدار می‌شیم اول از همه ساعت را چک می کنیم برای تنظیم قرارهای کاری به ساعت نگاه می‌کنیم برای اینکه غذا نسوزه حواسمون به ساعته. با دیدن عکس عشقت تو همه این موقعیت‌ها  بیش‌تر از قبل دلگرم می‌شی.

تفاوت ساعت سه بعدی شخصی‌سازی‌ شده ویداوین با باقی ساعت‌ها چیه؟

 • ۱. امکان این را داره که در سمت راست و چپ ساعت عکس خودت و عشقت چاپ بشه. اونم با چاپ UV که هم با کیفیته و هم موندگاره.
 • ۲. ساعت‌های سه بعدی ویداوین ارام گردن. یعنی خبری از صداهای مزاحم نیست.
 • ۳. برای انتخاب موتور ساعت‌ها وقت زیادی گذاشتیم. خب همونطور که همه می‌دونیم به خاطر تحریم‌ها و شرایط خاص کشورمون پیدا کردن محصولات باکیفیت آسون نیست. اما برامون خیلی مهم بود که موتور خوب کار کنه و جا نمونه.

عقربه‌ها راحت حرکت کنن و با گذاشتن باتری خوب لازمه نباشه هر دو ماه باتری را عوض کنین بالاخره با تلاشایی که کردیم موتورهایی که دوست داشتیم پیدا شدن و خوشبختانه امروز صدای رضایت مشتری‌ها در مورد این موضوع هم به گوشمون می‌رسه.

 • ۴. طراحی خاص و متفاوت این ساعت مهم‌ترین مزیتشه. به لطف طراح ویداوین، یعنی آقای خطای دید ایران طراحی ساعت‌ها انقدر جالبه که اولش آدم شوکه می‌شه. این ساعت‌ها سطح تخت و صافی دارن اما وقتی روی دیوار نصب می‌شن سه بعدی به نظر می‌رسن.

۶- طاقچه مجازی، ساختن یک خونه عاشقونه کنار همدیگه

برچسب‌های دیواری زیبا، هدیه خاص ولنتاین

طاقچه مجازی تو نگاه اول شاید به نظر بعضیا هدیه کوچیکی باشه اما اگه موقع خرید هدیه حس و حال خوب برات مهم‌ترین فاکتوره طاقچه مجازی می‌تونه یک انتخاب عالی باشه.

تازه اگه دوست داشته باشی میتونی چند تا پک بخری تا عشقت هم تو پذیرایی خونه و هم اتاق خوابش نشونه‌ای ازت داشته باشه.

بریم ببینیم طاقچه مجازی چیه؟

طاقچه مجازی یک پک سه تایی از برچسب‌های دیواری با طراحی‌های خاصه.

 قضیه از این قراره که همه نمی‌تونیم روی دیوار خونمون طاقچه نصب کنیم ولی طاقچه داشتن خیلی جذابه. طاقچه مجازی با اینکه برچسبه از دور شبیه طاقچه واقعی‌ای به نظر می‌رسه که روش گلدون گل قرار داره.

جالب این که برای طراحی گلدون‌ها هم وقت زیادی صرف شده تا زنده و طبیعی به نظر برسن.

حالا الان نتیجه انقدر واقعیه که وقتی آدم‌ها به کارگاه ما میان و روی دیوار می‌بینن خیال می‌کنن واقعا طاقچه داریم.

آیا این طاقچه‌ها فقط یکی دو طرح دارن؟

باعث افتخاره که تونستیم ۲۱ مدل متنوع از این طاقچه‌ها را طراحی کنیم تا میون تنوع زیادشون برای آدم‌ها با شخصیت‌های مختلف گزینه مناسب وجود داشته‌باشه. ولی خب از طرفی هم انتخاب کردن بین این همه طرح قشنگ طاقچه‌ها واقعا کار سختیه. 

ویدیوی زیر برای خودته… بله اگه سوالی راجع به طاقچه مجازی داری با دیدن ویدیو به احتمال زیاد به جوابش می‌رسی

۷- ساعت سه بعدی ساده، لذت داشتن ساعتی متفاوت

هدیه خاص برای ولنتاین

ساعت های سه بعدی ساده برخلاف ساعت‌های سه بعدی عکس دار کاملا ساده هستن اما چیزی از جذابیتشون کم نکرده. اگه دوست داری یک هدیه ساده به عشق مینیمیال پسندت تقدیم کنی ساعت سه بعدی بهترین انتخابه.

ساعت سه بعدی سطح صاف و تختی داره ولی وقتی روی دیوار نصب می‌شه همه چیز عوض می‌شه دیگه ساده به نظر نمی‌رسه و با رنگ‌های متفات و طرحی که داره سه بعدی به نظر می‌آد.

ساعت سه بعدی مناسب کدوم افراده؟

 • مناسب اون دسته از ادم‌هایی که اتاق‌های ساده را به اتاق‌های شلوغ ترجیح می‌دن و انتخاب همه‌ی اشیای اتاقشون حساب شده‌ست.
 • مناسب اون دسته از کسایی که همیشه ترندهای روز را دوست دارن و از اینکه اتاقشون وسایل قدیمی داشته باشه کلافه می‌شن.
 • مناسب اتاق دو نفرتون که قراره هر روز صبح با عشق داخلش بیدار بشین و یک روز عالی بسازین.

از تنوع لذت ببر

موقع خرید هدیه خاص ولنتاین دستت تو انتخاب ساعت‌های ویداوین بازه. ساعت‌های سه بعدی ۶ مدل دارن که همشون هم به نحوی طراحی شدن که روی دیوارهای مختلف با رنگ‌های مختلف زیبا باشن.

اما اگه خونتون ست خاصی داره می‌تونید مدل‌های مختلف را بررسی کنین و یا داخل واتساپ از ما بپرسید تا کمکتون کنیم بهترین انتخاب را داشته‌باشین.

یکی دیگه از خوبی‌های ساعت سه بعدی ویداوین نصب فوق‌العاده آسونشه. داخل ویدیوی زیر ببین:

۸- گشت و گذار در رویا پارک

پارک شگفت انگیز رویا

وقتی حرف از هدیه خاص می‌شه یادمون می‌ره رفتن به یک جای خاص هم می‌تونه هدیه باشه. رویا پارک یک پارک متفاوته که اگه قبلا بهش سر نزده باشی حسابی شگفت‌زدت می‌کنه.

داخل رویا پارک اتفاقای هیجان‌انگیز زیادی انتظارتون را می‌کشه. قدم زدن تو دنیای کهکشانی از یک طرف و وارونه شدن تو یک اتاق رنگارنگ از یک طرف دیگه همگی دست به دست هم می‌دن تا روز ولنتاین به بهترین شکل ممکن بگذره.

راستی اگه مثل من حسرت رفتن به ونیز تو دلتون مونده، حتما به رویا پارک سر بزنید. نمی‌گم چرا چون که لو می‌ره! 😊

جمع بندی مطلب خرید هدیه خاص ولنتاین:

تو این مطلب با هم از ولنتاین حرف زدیم. نظر روانشناس‌ها را راجع به نحوه‌ی قدردانی تو این روز خاص خوندیم و همینطور با هشت هدیه خلاقانه و خاص که می‌شه به عنوان هدیه خاص ولنتاین تهیه بشن، آشنا شدیم.

امیدوارم که مطلب برات مفید باشه و هدیه مورد علاقت را پیدا کرده‌باشی. اگه دوست داشتی مطلب را به دوست‌هات هم معرفی کن. 

این اولین مطلب ویداوین در مورد خرید هدیه خاص نیست. یک عالم مطلب باحال دیگه تو این زمینه نوشته شدن که می‌تونی با خوندنشون از سردرگمی نجات پیدا کنی.

مطالب مرتبط و برتر ما در زمینه خرید هدیه:
خرید هدیه خاص ولنتاین از ویداوین
 • خرید هدیه تولد برای مادر: هرچند مادرها با یک شاخه گل هم خوشحال می‌شن اما در این مطلب با ۲۵ هدیه تولد فوق‌العاده آشنا می‌شی که لبخند شادی روی لب‌ مادرت می‌آرن.
 • خرید هدیه تولد برای پدر: یک وقت‌هایی چون خرید هدیه برای باباها سخت می‌شه به کوچک‌ترین هدیه‌ها بسنده می‌کنیم. اما در این مطلب با ۲۰ پیشنهاد عالی آشنا می‌شی.
 • هدیه خاص برای خانم ها: برای خانم‌های خاص پسند به فکر خرید هدیه‌های معمولی نباشین. خدایی نکرده ممکنه ناراحت بشن. ۲۵ هدیه خاص را تو این مطلب می‌بینی.
 • هدیه خاص برای مردان: اگه دنبال هدیه‌های معمولی هستی سراغ این مطلب نرو. چون این مطلب از ۲۰ ایده خاص تشکیل شده که واسه آدم‌های معمولی نیست.

از هدیه‌هایی که تو این مطلب معرفی کردیم خوشت اومد؟ به نظرت کدوم هدیه خلاقانه‌تر و خاص‌تره؟ می‌تونی تو بخش دیدگاه برامون بنویسی.💜

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.