لیوان آینه ای ویداوین | لیوان خطای دید

اسم این محصول را لیوان آینه‌ای گذاشتیم اما بدون زیرلیوانیش، صرفا یه لیوانه، اما وقتی زیر لیوانی بهش اضافه می‌شه، یه محصول عجیب و جالب می‌شه. طرح روی زیرلیوانی توسط تکنیک خاصی طراحی و تولید می‌شه که باعث می‌شه، تو نگاه اول نشه درست تشخیصش داد. اما وقتی لیوان را روی زیرلیوانی بذاریم، انعکاسش روی بدنه‌ی لیوان، باعث می‌شه که کامل و بدون نقص دیده بشه.

لیوان آینه ای ویداوین

اینم بگیم که این لیوان و زیرلیوانی، یک محصول تزئینی و دکوری نیست. شما می‌تونید هر  روز و هر ساعت ازش استفاده کنید بدون اینکه مشکلی براش پیش بیاد.

لیوان آینه‌ای، هم چندین طرح آماده داره و هم ما می‌تونیم اونو با عکس و طرح دلخواه شما و حتی به صورت تکی تولید کنیم. اگه می‌خواید لیوان آینه‌ای اختصاصی براتون تولید بشه، بعد از ثبت سفارش در سایت، در صفحه‌ی تایید سفارش و یا از طریق حساب کاربریتون در سایت ویداوین، می‌تونید عکس موردنظرتون رو برای ما بفرستید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با این محصول فوق‌العاده بیشتر آشنا بشید.

 

جنس لیوان آینه ای

سطح آینه‌ای این لیوان توسط تکنولوژی نانوپوشش به وجود اومده که یه فرآیند بسیار خاص، سخت و پیچیده داره و از نظر بهداشتی، مورد تایید ستاد توسعه‌ی فناوری نانو هستش.

جنس لیوان، سرامیکه اما برخلاف سایر لیوان‌های سرامیکی، سبک و ظریفه. حجمش ۳۰۰ میلی‌لیتره و ابعادش ۷ در ۷ در ۱۱ سانتی‌متره. این را هم درنظر داشته‌باشید که بخش بزرگتر مبلغ این محصول، برای ساخت لیوان و هزینه بر بودن ایجاد سطح آینه‌ای روی آن است.

ما براتون لیوان آینه‌ای با طرح اختصاصی را معرفی می‌کنیم اما لیوان‌های آماده هم به همین شکل تولید می‌شن و فرقی ندارن.

لیوان جادویی ویداوین

جنس زیرلیوانی چیه؟

جنس زیرلیوانی شیشه‌ی سکوریت با ضخامت ۸ میلیمتره و ابعادش ۱۶ در ۱۶ سانتی‌متره. طرح روی زیرلیوانی توسط چاپ UV انجام می‌شه که یه چاپ بسیار مقاوم و باکیفیته.

نقل قول یکی از مشتریان:

کیفیت خود محصول و بسته بندیش خیلی بهتر از چیزی بود که فکر میکردم.

طراحی زیرلیوانی به چه صورتیست؟

طرح روی زیرلیوانی با استفاده از تکنیکی به نام آنامورفیک ایجاد میشه. آنامورفیک (یا هنر واریخت) نوعی از نقاشیه که از یه زاویه، شکلی درست داره و از سایر زوایا دارای اعوجاجه و درست دیده نمی‌شه.

اما ما این تکنیک را با تکنیک نور و آینه مخلوط کردیم. طراحی زیرلیوانی ویداوین نیاز به درک عمیقی از آنامورفیک و شیوه‌ی کار آینه‌های مختلف و قوانین بازتابش داره.

چاپ روی زیرلیوانی، صاف نیست و برجستگی و پستی بلندی داره. در ضمن خیالتون از بابت شستشو راحت باشه. به راحتی میتونید با مایع ظرفشویی بشوریدش.

نقل قول یکی از مشتریان:

لیوان آینه ای خاص ترین هدیه ای بوده که تا حالا برای عزیزانم هدیه گرفتم. نوع طراحیش واقعا عجیب و جالبه.

لیوان آینه ای با طرح آماده

برای اینکه بتونیم تمام سلیقه‌ها را پوشش دهیم ویداوین تعداد قابل توجهی طرح آماده نیز برای لیوان آینده ای طراحی و تولید کرده. با توجه به تنوع فراهم شده فکر میکنیم که شما هم از اون ها خوشتون میاد. در زیر تعدادی از اونها رو میتونید ببینید.

بسته بندی لیوان آینه ای

علاوه بر خود این محصول، سعی کردیم که بسته‌بندیش را هم جالب و منحصر به فرد طراحی کنیم تا برای کادو دادن هم مناسب باشه. داخل این بسته‌بندی، بروشور و کاتالوگ لیوان و زیرلیوانی به همراه کیسه‌ی پارچه‌ای لیون و یه دستمال قرار گرفته. همونطور که قبلا گفتیم، این لیوان و زیرلیوانی، هم طرح‌های آماده دارن و هم شما می‌تونید عکس و طرح موردنظرتون را برامون بفرستید که براتون طراحی و تولیدش کنیم.

ماگ جادویی

زمان تولید لیوان آینه ای چقدر است؟

از زمانی که ثبت سفارش می‌کنید ما دو الی سه روز زمان احتیاج داریم تا سفارش شما رو تولید و بعدش خدمتتون ارسال کنیم.

همه سعی خودمون رو می‌کنیم تا با همکاری بهترین شرکت های حمل و نقل کالاُ در کمترین زمان ممکن درب منزل محصولتون رو تحویل بدیم.

عکس برای لیوان آینه ای

چه عکسی برای لیوان آینه ای مناسب است؟

مدل طراحی لیوان آینه‌ای بصورتیه که تصاویر پرتره بهترین کیفیت و خروجی رو بر روی لیوان خواهند داشت.

بنابراین همکاران ما تلاش خواهند کرد تا از تصویر ارسالی شما بهترین کادر را برای لیوان آینه ای انتخاب کنند.

سوالی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید

09198147040

لیوان جادویی ویداوین
لیوان آینه ای ویداوین
ماگ جادویی ویداوین
لیوان آینه ای جادویی
زیر لیوانی آینه ای
لیوان جادویی سفارشی

دیدگاهتان را بنویسید