لیوان آینه‌ای ویداوین – لیوان خطای دید

اسم این محصول را لیوان آینه‌ای گذاشتیم اما بدون زیرلیوانیش، صرفا یه لیوانه، اما وقتی زیر لیوانی بهش اضافه می‌شه، یه محصول عجیب و جالب می‌شه. طرح روی زیرلیوانی توسط تکنیک خاصی طراحی و تولید می‌شه که باعث می‌شه نشه درست تشخیصش داد. اما وقتی لیوان را روی زیرلیوانی بذاریم، انعکاسش روی بدنه‌ی لیوان، باعث می‌شه که کامل و بدون نقص دیده بشه.

محصول خطای دید لیوان آینه‌ای ویداوین

اینم بگیم که این لیوان و زیرلیوانی، یک محصول تزئینی و دکوری نیست. شما می‌تونید هر  روز و هر ساعت ازش استفاده کنید بدون اینکه مشکلی براش پیش بیاد.

لیوان آینه‌ای، هم چندین طرح آماده داره و هم ما می‌تونیم اونو با عکس و طرح دلخواه شما و حتی به صورت تکی تولید کنیم. اگه می‌خواید لیوان آینه‌ای اختصاصی براتون تولید بشه، بعد از ثبت سفارش در سایت، در صفحه‌ی تایید سفارش و یا از طریق حساب کاربریتون در سایت ویداوین، می‌تونید عکس موردنظرتون رو برای ما بفرستید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با این محصول فوق‌العاده بیشتر آشنا بشید.

سطح آینه‌ای این لیوان توسط تکنولوژی نانوپوشش به وجود اومده که یه فرآیند بسیار خاص، سخت و پیچیده داره و از نظر بهداشتی، مورد تایید ستاد توسعه‌ی فناوری نانو هستش.

جنس لیوان، سرامیکه اما برخلاف سایر لیوان‌های سرامیکی، سبک و ظریفه. حجمش ۳۰۰ میلی‌لیتره و ابعادش ۷ در ۷ در ۱۱ سانتی‌متره. این را هم درنظر داشته‌باشید که بخش بزرگتر مبلغ این محصول، برای ساخت لیوان و هزینه بر بودن ایجاد سطح آینه‌ای روی آن است.

ما براتون لیوان آینه‌ای با طرح اختصاصی را معرفی می‌کنیم اما لیوان‌های آماده هم به همین شکل تولید می‌شن و فرقی ندارن.

لیوان خطای دید

طرح روی زیرلیوانی با استفاده از تکنیکی به نام آنامورفیک ایجاد میشه. آنامورفیک (یا هنر واریخت) نوعی از نقاشیه که از یه زاویه، شکلی درست داره و از سایر زوایا دارای اعوجاجه و درست دیده نمی‌شه. اما ما این تکنیک را با تکنیک نور و آینه مخلوط کردیم. طراحی زیرلیوانی ویداوین نیاز به درک عمیقی از آنامورفیک و شیوه‌ی کار آینه‌های مختلف و قوانین بازتابش داره.نمونه کار لیوان آینه‌ای اختصاصی 

لیوان خطای‌دید

جتس زیرلیوانی شیشه‌ی سکوریت با ضخامت ۸ میلیمتره و ابعادش ۱۶ در ۱۶ سانتی‌متره. طرح روی زیرلیوانی توسط چاپ UV انجام می‌شه که یه چاپ بسیار مقاوم و باکیفیته.ثبت سفارش لیوان آینه‌ای 

چاپ روی زیرلیوانی، صاف نیست و برجستگی و پستی بلندی داره. خیالتونم برای شستنش راحت باشه. هیچ مشکلی برای شستن نداره. چاپ UV (بهش چاپ فلت‌بد هم می‌گن) از باکیفیت‌ترین و مقاوم‌ترین چاپ‌هاست.مشاهده نمونه لیوان آینه‌ای با طرح اختصاصی ثبت سفارش لیوان آینه‌ای 

علاوه بر خود این محصول، سعی کردیم که بسته‌بندیش را هم جالب و منحصر به فرد طراحی کنیم تا برای کادو دادن هم مناسب باشه. داخل این بسته‌بندی، بروشور و کاتالوگ لیوان و زیرلیوانی به همراه کیسه‌ی پارچه‌ای لیون و یه دستمال قرار گرفته. همونطور که قبلا گفتیم، این لیوان و زیرلیوانی، هم طرح‌های آماده دارن و هم شما می‌تونید عکس و طرح موردنظرتون را برامون بفرستید که براتون طراحی و تولیدش کنیم.

فیلم کوتاه زیر را ببینید تا دیگه کامل با این محصول آشنا بشید.

و در پایان، چند تا از لیوان‌های آینه‌ای رو بهتون نمایش می‌دیم که دیگه کامل و از همه زوایا ببینیدش.

دوست دارم نمونه لیوان سه بعدی آینه‌ای کاربردی و مناسب هدیه را ببینم؟

از آنجایی که بسیاری از مخاطبان ویداوین دوست دارند نمونه کارهای بیشتری از این هدیه جذاب را ببینند در این صفحه نمونه‌ها را قرار دادیم. شما می‌تونید با ارائه عکس مورد نظرتون، این محصول را برای خودتون شخصی سازی کنید.

هزینه‌ی لیوان آینه‌ای اختصاصی چقدر می‌شه؟

روش و هزینه‌ی تولید برای طرح‌های مختلف، متفاوته. بستگی به این داره که عکس چهره رنگی باشه، سیاه‌وسفید و یا لوگو (رنگی و سیاه‌سفید بودن لوگو مهم نیست). تمام تلاشمون را هم کردیم تا هزینه‌ها برای مشتری به صرفه باشه. برای سفارش هر کدوم از طرح‌ها به دسته‌بندی لیوان آینه‌ای اختصاصی برید.

جنس لیوان سه بعدی چیه؟

لیوان از سرامیک ساخته شده. یک پوشش آینه‌ای نانو روی اون قرار گرفته. این پوشش بسیار مقاومه و طی یک فرآیند پیچیده و خاص تشکیل می‌شه. مراحل ساخت لیوان داخل ایران اصلا اسون نیست. زیر لیوانی از شیشه سکوریت ساخته شده و چاپ روی اون، یک چاپ بسیار باکیفیت و مقاوم و برجسته است. این چاپ به چاپ فلتبد معروفه.

عکس روی زیرلیوانی به شکلی طراحی میشه که خطای‌دید داره و انعکاسش روی لیوان، طرح کامل و صحیح را نمایش می‌ده.