You are currently viewing هدیه خلاق سازمانی با محصولات ویداوین
هدیه تبلیغاتی خلاقانه

هدیه خلاق سازمانی با محصولات ویداوین

محصولات خلاقانه ویداوین مناسب برای هدیه سازمانی

ویداوین سال‌های زیادی است که همراه کسب و کارهای شناخته‌شده است. مدت‌هاست که حلقه‌های دوستی و تبلیغاتی صمیمیت گذشته را ندارند. تحقیق در این باره ما را به این نتیجه رساند که خطای دید و هنر، عناصر گمشده‌ای هستند که دنیای روابط به آن‌ها نیاز دارد. در جدیدترین نظرسنجی انجام شده ۹۴ درصد از مدیران معتقدند هدیه سازمانی می‌تواند در گسترش روابط تجاری‌اشان موثر باشد.

در زیر اطلاعات مختصری در خصوص محصولات‌مان ارائه می‌کنیم. اگر به دنبال هدیه‌ای مناسب می‌گردید که در دکور افراد باقی می‌ماند با ما همراه باشید و ویدئوی زیر را تماشا کنید.

سوالی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید

02166264322

09198147040

ویداوین چطور در خرید هدیه سازمانی به شما کمک می‌کند؟

باور داریم ویداوین می‌تواند همکار مناسبی برای خرید هدیه سازمانی باشد. همکاری که به اهداف کسب و کار شما شناخت دارد. همچنین برای احساس مخاطب هم ارزش قائل است. جلب احساسات همه‌ی چیزی است که برای جذب مشتریان وفادار به آن نیاز دارید.

تصاویر هدایای سازمانی منتخب

تابلو سه‌بعدی کرنر

تابلو سه بعدی کانتن

لیوان آینه‌ای

جاشمعی لیان

گردنبند لیانا

ساعت سه بعدی

سفارش و استعلام قیمت برای تهیه هدایای سازمانی

ما دوست داریم تا در مراحل سفارش هدیه سازمانی به آسان‌ترین روش به مقصود خود برسید. بنابراین خواهشمندم فرم زیر را تکمیل کنید. همکاران ما آماده‌اند تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. بسیار مفتخریم در این مسیر هم‌قدم و راهنمای شما باشیم.


  هدیه سازمانی و هدیه تبلیغاتی

  مدیران و صاحبان کسب و کار برای قدردانی و توجه به احساسات کارکنان خود هدایای سازمانی تاثیرگذار را انتخاب می‌کنند. مناسبت‌های مختلف فرصت ارزشمندی برای استفاده از هدایای سازمانی است. قطعا شما نیز هم عقیده اید که هدایای سفارشی سازی شده با تصویر کارکنان، تاثیرگذاری بیشتری بر روی آن‌ها خواهد داشت.

  بعضی از شرکت‌ها، مانند شرکت‌های تبلیغاتی تلاش می‌کنند تا در مناسبت‌های مختلفی مانند ایام نوروز و یا شب یلدا، هدیه‌های خاص و منحصر به فردی را تهیه کنند. نتایج نشان می‌دهد برای ساخت یک رابطه‌ی بادوام صرف خرید هدیه نتیجه‌ی دلخواه را در پی ندارد. در نتیجه هر چقدر این انتخاب خاص‌تر باشد نشان از توجه ویژه آن‌ها به مخاطبان دارد.

  هدایای تبلیغاتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

  • خلاقانه بودن

  •  دور بودن از کلیشه‌ها

  • بسته بندی مناسب

  • قابلیت سفارشی سازی

  پوشش دهی سلایق مختلف جزو اهداف ویداوین است. به همین منظور به صورت مداوم به بهبود سبد کالایی خود می‌پردازیم. جدا از این که هر یک از محصولات ما نشانه‌ای از توجه شما به کاربر هستند، استفاده از تکنیک‌های خطای دید آن‌ها را از سایر محصولات خلاقانه نیز جدا می‌کند.

  تکنیک خطای دید، ابداع ویداوین در ساخت هدایای تبلیغاتی

  استفاده از این تکنیک برای ساخت هدایای سازمانی برای اولین بار توسط ویداوین صورت گرفت. مفتخریم که توانستیم با تمام دشواری کار سبب تقویت روابط سازمان‌ها و شرکای تجاری‌اشان شویم. اعتماد مشتریان در ثبت سفارش‌های هرساله گواه این موضوع است.

  زمان آماده سازی هدایای سازمانی

  درک می‌کنیم که ارسال به موقع هدایای سازمانی چه موضوع مهمی است. برای این که بتوانیم هم بهترین قیمت را به شما ارائه دهیم و هم تحویلی به موقع داشته‌باشیم، لطفا فرم درج شده در بالای مطلب را کامل کنید. در اولین فرصت با هم در مورد اهداف شما و انتخاب بهترین هدیه سازمانی به گفتگو می‌پردازیم.

  دیدگاهتان را بنویسید