استیکر کفپوش آسانسور مدل سه بعدی

طرح های متنوع | قیمت اقتصادی | تولید سفارشی کفپوش آسانسور

طرح EF37

بهترین کفپوش آسانسور

طرح EF36

کفپوش کابین آسانسور

طرح EF51

کفپوش لوکس آسانسور

طرح EF49

کفپوش استیکر آسانسور

سوالی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید

09198147040

نقل قول یکی از مشتریان:

کفی آسانسور ویداوین رو من خودم نصب کردم و خیلی کار راحتی بود. بعد از سفارش یک هفته ای هم به دست من رسوند. از این موضوع خیلی راضی بودم. از نتیجه کار هم خیلی راضی بودیم.

استیکر کف آسانسور
نمونه واقعی نصب شده
کفپوش آسانسور
نمونه واقعی نصب شده

چرا کفپوش آسانسور ویداوین مناسب‌تر از سنگ، موکت و اپوکسی برای کفپوش کابین آسانسور است؟

 

در روش‌های قدیمی معمولا از سنگ، سرامیک و یا پارکت برای پوشش کف کابین آسانسور کمک می‌گرفتند. این روش علاوه بر هزینه‌های بالا و نصب مشکل، باعث سنگین‌تر شدن آسانسور می‌شد و به مرور در عمر موتور و گیربکس آسانسور آسانسور اختلال ایجاد می‌کرد. همچنین در صورت آسیب دیدن، ترمیم و تعویض آن‌ها به علت سختی کار و هزینه‌ی زیاد انجام نمی‌شد.

کفپوش‌ های PVC ویداوین این مشکلات را حل می‌کنند. جدای از نصب راحت حتی در صورتی که کفپوش شما هیچ آسیبی نبیند باز هم می‌توانید طرح‌های جدید را تهیه کنید و به راحتی جایگزین مدل‌های قبلی شوند. چسب کفپوش های ویداوین به صورتی است که در اثر رفت و آمد و مرور زمان، کنده نمی‌شود، اما جدا کردن آن‌ها با دست و با آموزش کار سختی نیست.

نوع دیگر کفپوش‌های آسانسور، کفپوش‌های اپوکسی هستند که قیمت بالاتر و نصبی زمان‌بر دارند. همچنین از نظر مقاومت به نسبت کفپوش‌های PVC مقاومت کم‌تری دارند و تعویض آن‌ها نیز دردسر خود را دارد. که معمولا مشتریان را کلافه و عصبانی می‌کند. این موضوع را هم باید در نظر بگیرید که به دلیل سخت بودن و شکننده بودن اپوکسی، مقاوت بسیار کمی در برابر ارتعاش و لغزش‌های آسانسور دارد.

استیکر کفپوش ویداوین (ویکاور) روشی جدید برای پوشش کف آسانسور و یک کفپوش مناسب برای کف آسانسور است. در این روش نیازی به چسب برای چسباندن کفپوش نیست. برخلاف کفپوش اپوکسی، به راحتی نصب می‌شود و نیاز به خشک شدن ندارد. رنگ و طرح کفپوش‌های ویداوین در اثر مرور زمان و رفت‌وآمد تغییر نمی‌کنند.

عکس هایی که شما از نصب کفپوش سه بعدی فرستاده‌اید

برچسب آسانسور
نمونه کفپوش آسانسور

جنس و ضخامت کفپوش آسانسور ویداوین

کفپوش سه بعدی آسانسور و کفپوش دو بعدی آسانسور ویداوین، از جنس pvc و با ضخامت ۱ میلی‌متر است. این کفی آسانسور با لایه‌ای مقاوم پوشیده شده‌است. همین هم باعث شده تا قابل شست‌وشو (حتی توسط تینر و وایتکس) باشد. همچنین ماندگار و بسیار مقاوم است. جالب این که این کفپوش‌ها به راحتی قابل نصب هستند. کافی است تا کاغذ پشت آن‌ها را بردارید و بر روی سطح صاف دلخواه خود بچسبانید. البته مقاومت و کیفیت کفپوش‌های ویداوین را اصلا با یک برچسب مقایسه نکنید!

علاوه‌ براین، ویداوین با طراحی متفاوت و استفاده از تصاویر خاص توانسته حالت سه بعدی به این کفپوش بدهد. حالت سه بعدی باعث می‌شود تا بسته به زاویه‌ای که از آن به کفپوش نگاه می‌کنید، مدل آن هم متفاوت به نظر برسد. استیکر کفپوش سه بعدی نازک (اما بسیار مقاوم) است. اگر اختلاف سطح یکی از دغدغه‌های شماست باید بدانید که این استیکر بعد از نصب اختلاف سطح ایجاد نمی‌کند. همچنین شما خودتان به راحتی با ابزارهای داخل جعبه‌ی این کف پوش می‌توانید آن را نصب کنید.

قیمت کفپوش آسانسور و نحوه سفارش کفی آسانسور

قیمت کفپوش آسانسور ویداوین کاملا بستگی به ابعاد کف آسانسور شما دارد، آسانسور شما هر ابعادی که داشته‌باشد قیمت نهایی به صورت منصفانه در نظر گرفته‌می‌شود. خوش قولی یکی از ارزش‌های مهم ویداوین است به همین خاطر هر زمان که سفارش خود را ثبت کنید، در طول یک هفته استیکر شما تولید و خدمتتان ارسال می‌شود.

 

چگونه کف کابین آسانسور را اندازه بگیریم؟

بسیاری از مشتریان می‌پرسند برای سفارش کفپوش آسانسور، چطور باید کف کابین آسانسور را اندازه بگیرند؟ پیش از هر چیز باید تاکید کنم که حتما ابعاد آسانسور را به درستی محاسبه کنید. آسانسور شما شبیه یه یکی از عکس‌هایی است که در پایین آورده‌ایم. یا بخش کوچکی به عنوان ورودی دارد و یا خیر.

در هر صورت برای سفارش کفپوش باید عرض و عمق آسانسور خود را به دقت و برحسب سانتی‌متر اندازه گیری کنید. دقت کنید که محدوده‌ای را اندازه گیری کنید که امکان نصب استیکر کفپوش را دارد. برای مثال برخی آسانسورها قرنیزی دارند که چند سانتی‌متر از فضای کابین را در کف اشغال کرده است. یا پاخور و ریل جلوی درب امکان نصب ندارند. این نواحی را از طول اندازه‌گیری شده‌ی خود حذف کنید.

برای مشاهده‌ی طرح های کفپوش آسانسور و سفارش کفی آسانسور کلیک کنید. اگر علاقه دارید به جز کفپوش، دیوارپوش مناسبی نیز تهیه کنید، حتما به مطلب لیست انواع دیوارپوش سر بزنید.

نحوه اندازه گیری کف آسانسور