تابلو سه وجهی ویداوین محصولی خلاقانه برای هدیه به خود و دیگران محسوب می‌شود. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا در طراحی سایت ویداوین راحتی مشتری‌هایمان در اولویت باشد.

با این حال برای بعضی از افراد خرید اینترنتی کار آسانی نیست. هیچ اشکالی ندارد. با راهنمای زیر تجربه‌ی خرید اینترنتی آسان و شیرین را کسب کنید.

همه‌ی اطلاعاتی که برای خرید تابلو سه وجهی ویداوین به آن نیاز دارید:

تابلوی سه بعدی کانتن یکی از محبوب‌ترین محصولات خلاقانه‌ی ویداوین است. ما همیشه آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. 

شما می‌توانید سوالات خود را به صورت تماس و یا در دایرکت اینستاگرام ویداوین مطرح کنید. با این حال برای آشنایی بیشتر با تابلوی سه بعدی و پاسخ به سوالات رایج این مطلب گردآوری شده‌است.

آیا تمایل دارید که تابلوی سه بعدی کانتن با عکس‌های شما ساخته شود؟

برای ساخت تابلوی اختصاصی سه وجهی Canton برای شما، نیاز به ۳ عکس داریم. تابلو با این ۳ عکس، تولید و سفارشی‌سازی می‌شود. طبیعی است که هرچه عکس‌ها کیفیت بیشتری داشته‌باشند، تابلوی زیباتری ساخته می‌شود.

بهترین عکس‌ها برای ساخت تابلو کدام‌اند؟

لازم‌ به ذکر است که بهترین عکس‌ها برای تولید این تابلو، عکس‌های پرتره و یا کلوزآپ هستند. عکس‌هایی که از فاصله دوری از المان اصلی تصویر انداخته شده‌اند و یا عکس‌هایی که بکگراند و زمینه‌ی پشت آن، فضای بسیار بیشتری را نسبت به المان اصلی تصویر دارند، قابل تولید هستند اما تابلو با آن عکس‌ها، جذاب نخواهد شد.

فیلم معرفی تابلوی کانتن ویداوین را ببینید

 

چطور فایل عکس‌هایم را برای ساخت تابلو سه وجهی ویداوین ارسال کنم؟

پس از خرید آنلاین از طریق سایت ویداوین، لطفا فایل عکس‌ها را از طریق فرم ارسال عکس‌های تابلوی سه بعدی، برای ما ارسال فرمایید.

قبل از ارسال عکس‌ها، لازم است که تابلو سه بعدی کانتن را از طریق سایت خریداری کرده و وجه آن را پرداخت نمایید. شماره سفارشتان را به همراه عکس‌ها برای ما ارسال فرمایید.

همچنین چنانچه نمی‌توانید فرآیند خرید آنلاین را طی کنید، می‌توانید وجه تابلو را از صفحه پرداخت آنلاین دستی پرداخت کرده و سپس از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۲۶۴۳۲۲ نسبت به اعلام اطلاعات واریزی و ثبت سفارش تلفنی اقدام فرمایید.

فیلمی کوتاه از ساخت تابلوی Canton ویداوین

 

چقدر طول می‌کشد تا تابلو سه وجهی ویداوین ساخته شود؟

مدت زمان لازم برای تولید تابلوی کانتن، ۶ روز کاری می‌باشد که از زمان تایید عکس‌ها آغاز می‌شود.

چنانچه سئوالی در ارتباط با این محصول دارید، از طریق فرم موجود در انتها این صفحه مطرح فرمایید تا سریعا به آن پاسخ داده شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *